Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj bilet do teatru

A może sobota w teatrze? Czemu nie. Zwłaszcza, że mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na spektakl „Porcja Coughlan” w reżyserii Katarzyny Deszcz. Fundatorem nagrody jest Scena Polska Teatru w Czeskim Cieszynie.

Tytuł sztuki to zarazem imię głównej bohaterki, kobiety nieprzystosowanej do otaczającego ją świata. Żyje ona w konflikcie z tradycyjnymi normami i powszechnie przyjętym stylem życia, a jednocześnie poszukuje prostych, jednowymiarowych uczuć. Śmierć brata bliźniaka, z którym nadal czuje instynktowną, emocjonalną więź, niezrozumiałą dla innych, stawia ją poza społecznością miasta. Autorka sztuki jest jedną z najbardziej uznawanych współczesnych dramatopisarek irlandzkich. W swych sztukach pisze o kobietach, których tożsamość odbiega od przyjętych stereotypów, a które nie znajdują swego miejsca ani zrozumienia w dzisiejszym społeczeństwie.

Chcesz zobaczyć ten spektakl? Wystarczy, że w komentarzach pod tą wiadomością przekonasz nas, że to właśnie Ty powinieneś wygrać podwójną wejściówkę. Na Wasze komentarze czekamy do 24 lutego, do godziny 12:00.

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: