Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj bilet na koncert

Najbliższy miesiąc upłynie w Ustroniu pod znakiem muzyki. 22 października rusza Ustrońska Jesień Muzyczna. Do 25 listopada Dom Kultury Prażakówka zaprasza na 6 koncertów w ramach festiwalu.

22 października na scenie MDK prezentować się będą ustrońskie młode talenty oraz zdolne dzieci i młodzież z zaprzyjaźnionych miast partnerskich. Tydzień później na scenie domu Kultury Prażakówka pojawi się mistrz fortepianu – Adam Makowicz. To jednak tylko część programu Tegorocznej Ustrońskiej Jesieni Muzycznej.
Więcej o tegorocznej Ustrońskiej Jesieni Muzycznej pisaliśmy w artykule Ustrońska jesień z muzyką

Dzisiaj dla Czytelników naszego portalu mamy bilety na dwa wieczory wypełnione piękną muzyką. Wśród osób, które przyślą do nas swoje zgłoszenie, rozlosujemy dwa podwójne zaproszenia na koncerty 4 listopada, kiedy to aktorzy Sceny Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie zaprezentują roztańczone widowisko „Powróćmy jak za dawnych lat. Drugie podwójne zaproszenie dotyczy koncertu Trzech Tenorów, odbędzie się on 12 listopada.

Zgłoszenia przysyłajcie na adres konkurs@ox.pl. Proszę podać pełne dane kontaktowe (imię, nazwisko, nr kontaktowy oraz login z klubu ox.pl).

Konkurs zakończony. Bilety wygrały osoby posługujące się nickami 'aro_46' oraz 'rafiz. Kolejny konkurs będzie ogłoszony na naszym Facebooku.


Red.

źródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: