Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj bilet na Riffertone!

Występowali u boku najpopularniejszych gwiazd estrady, m.in. Anii Dąbrowskiej, Natalii Kukulskiej czy Kuby Badacha. W 2013 roku zagrali jako support polskiej trasy koncertowej Electric Light Orchestry. 12 lutego w cieszyńskiej Cafe Muzeum wystąpi duet Riffertone: Jarek Krużołek i Artur Michalski. Mamy podwójną wejściówkę!

Zespół Riffertone zrodził się spontanicznie, skupiając się początkowo na nagraniu autorskich utworów, dając tylko kilka kameralnych występów na terenie Śląska. W 2011 roku swoje utwory zgłosili do przeglądu zespołów muzycznych "Zrób Głośniej!" organizowanego przez T-mobile. Już jako laureaci pierwszego etapu konkursu, który odbył się w klubie Zbigniewa Hołdysa "Chwila da club", mieli możliwość szlifowania swoich umiejętności.

12 lutego w Cafe Muzeum w Cieszynie wystąpi duet Riffertone: Jarek Krużołek i Artur Michalski. Jarek Krużołek jest współzałożycielem zespołu Riffertone, śpiewa w nim i komponuje już od 1996 roku, a Artur Michalski to absolwent PSM w Rybniku. Występował na scenie u boku takich m.in. gwiazd jak: Leszek Możdżer, Grażyna Łobaszewska, Renata Przemyk.

UWAGA KONKURS!!

Mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert duetu Jarek Krużołek i Artur Michalski. Aby je wygrać. wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywał się festiwal, na którym w 2012 roku Riffertone zdobył pierwsze miejsce? Odpowiedzi prosimy kierować na adres: konkurs@ox.pl, podając imię, nazwisko oraz nick z portalu OX.PL. Wygrywa najszybsza osoba.

 

Konkurs zakończony!

Najszybciej poprawnie odpowiedziała Użytkowniczka Claudi. Gratulujemy! Bilety będą do odbioru w Cafe Muzeum po podaniu imienia i nazwiska.

 

red.

źródło: ox.pl/mat.pras.
dodał: MP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: