Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj bilety na koncert zespłu Strachy na Lachy

Meine Liebe Damen und meine Liebe Herren - jak śpiewa pewien zespół - w piątek, 12 października w Strumieniu wystąpią Strachy na Lachy. Zespół Grabaża i Kozaka odwiedzi nas w ramach jesiennej trasy koncertowej. Mamy dla Was 2 bilety!

Najpierw była Pidżama Porno, słuchało się „Twojej generacji”, „Ezoterycznego Poznania” czy „Outsidera”.  Potem Grabaż i Kozak, założyciele Piżamy, wraz z nowym basistą, stworzyli nowy projekt i dziś słucha się i nuci „Dzień dobry kocham cię”, „BTW Mamy tylko siebie” czy „Raissę”.

Strachy na Lachy zaczęły występować pod obecną nazwą dopiero 4 lata po założeniu zespołu. Pierwszy koncert, grupa w 3-osobowym składzie zagrała jako Grabaż + Ktoś Tam Jeszcze, potem był Grabaż i Strachy na Lachy, a jeszcze później Międzymiastówka Muzykująca Grabaż i Strachy Na Lachy, aż w końcu zostały same Strachy na Lachy.

Koncert w Strumieniu otworzy tegoroczną jesienną trasę. Po nim zespół zagra jeszcze w dwunastu innych miastach. Bilety w przedsprzedaży kosztują 25 zł. Można je nabyć w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu już 17 września. W dniu koncertu cena biletu wzrasta do 30 zł. MGOK w Strumieniu nie prowadzi rezerwacji telefonicznej.

Strachy na Lachy zagrają 12 października w Auli Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu. Początek koncertu o godz. 20:00.

 

Uwaga konkurs!
Mamy do rozdania dwa pojedyncze bilety na koncert SNL w Strumieniu. Aby wygrać jeden z nich napisz zwrotkę piosenki składającą się wyłącznie z fragmentów utworów zespołu Strachy na Lachy. Uwaga – tekst musi mieć sens, tzn. nie może to być przypadkowe, nic nie znaczące, połączenie wersów kilku piosenek. Nagrodzimy najciekawszy pomysł. Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach do tego artykułu. Czekamy do 5 października włącznie.

Konkurs zakończony!

Naszym zdaniem najciekawsze teksty wymyśliły: kamcia i Tortilla. Gratulujemy! Zwycieżczynie prosimy o przesłanie imienia, nazwiska oraz numeru tel. na adres konkurs@ox.pl. Bilety będą do odbioru - po przesłaniu danych - w strumieńskim MGOK-u.

 

UWAGA INFORMACJA ORGANIZATORA!!!
Drodzy Strachomaniacy!

Nie bez satysfakcji, ale jednak z przykrością informujemy, że bilety na piątkowy koncert Strachów organizowany przez MGOK w strumieńskim gimnazjum zostały wyprzedane.


źródło: ox.pl
dodał: AGA

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: