Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj kupony o wartości 400zł

Podobno z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. Naszym zdaniem warto czasami z rodziną wyjść... na wspólny obiad na przykład do Restauracji Pod Tułem w Cisownicy, która organizuje kolejny konkurs. Tym razem do wygrania są aż 4 kupony - każdy o wartości 100 zł, a co więcej wszystkie może zgarnąć jedna osoba, którą możesz być Ty!

Wyjście z dzieckiem do restauracji to dla wielu rodziców olbrzymi stres. Kłopotliwa rozmowa z kelnerem, na którego twarzy chwilę temu wylądowało purée ziemniaczane, katapultowane przez nasze dziecko, brak komfortowego miejsca do przewijania czy karmienia, w końcu recital krzyku w wykonaniu naszej pociechy, której nie zasmakowało jedzenie dla dorosłych - takie sytuacje zdarzają się rodzicom w restauracjach, ale nie w Restauracji Pod Tułem.
Cisownicka restauracja przystosowana jest dla całych rodzin, w tym rodzin z małym dzieckiem. Wspólną wizytę ułatwi bogate menu i potrawy dostosowane do delikatnych podniebień maluchów.


- Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy rodzinne, także te, których bohaterami są najmłodsi goście, przykładowo chrzciny, roczek, czy urodzinki maluszka – mówi Barbara Musioł-Mironowicz, właściciela Restauracji Pod Tułem. - Na dzieci czeka kącik zabaw na każdej z sal, plac zabaw w ogrodzie i wysokie krzesła. Wizytę w restauracji rodzicom ułatwi toaleta z przewijakiem - dodaje właścicielka. - Chcemy, by wspólne wypady do restauracji stały się tradycją dla rodzin na Śląsku Cieszyńskim, dlatego w najnowszym konkursie promujemy obiady niedzielne, rozdając kupony o wartości 100 zł.

Więcej szczegółów dotyczących oferty Restauracji Pod Tułem znaleźć można na stronie: http://podtulem.pl/.

Nazwij przykładowe menu – zgarnij kupon

Już jest kolejny konkurs Restauracji Pod Tułem! Aby wygrać 1, 2, 3 lub nawet 4 kupony o wartości 100 zł musisz wymyślić nazwy dla kilku wersji menu przygotowanych przez Restaurację Pod Tułem specjalnie na imprezy rodzinne. Przykładowa nazwa menu mogłaby brzmieć np. "Uczta po staropolsku".
Wariantów menu jest aż 4 i tyle nazw musisz podać, by wziąć udział w konkursie. Nagrodę, czyli kupon na niedzielny obiad w Restauracji Pod Tułem, możesz zdobyć nawet jeśli tylko jedna z Twoich propozycji nazw menu zostanie wybrana przez Komisję konkursową. Takie zasady konkursu zwiększają Twoją szansę na wygraną!
Zobacz, co wchodzi w skład każdego z 4 wariantów menu i nazwij każdy jadłospis po swojemu.

Konkurs trwa od dzisiaj, 18 listopada do 11 grudnia br. Formularz konkursowy, za pomocą którego można przesłać zgłoszenie, dostępny jest na stronie: http://podtulem.pl/27,konkurs.html.
 


artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: