Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj nawet 2 miesiące darmowej nauki pływania

Twoje dziecko nie umie pływać? Na naukę nigdy za późno, ani za wcześnie! Szkoła pływania MarioSport z Cieszyna zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia grupowe. Tylko u nas możesz wygrać voucher, dzięki któremu Twoje dziecko pływania będzie uczyć się za darmo. Voucher przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 4-18 lat.

MarioSport zajmuje się nauczaniem i doskonaleniem umiejętności pływania na każdym etapie zaawansowania, czyli od początkujących, poprzez średnio-zaawansowanych aż po zaawansowanych. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach 2 razy w tygodniu na basenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Cieszynie, na basenie Uniwersytetu Śląskiego oraz na basenie Szkoły Podstawowej w Cisownicy. Istnieje możliwość zapisania się na lekcje indywidualne. 

Zajęcia w MarioSport uczą nie tylko pływania, ale także systematyczności, konsekwencji oraz odpowiedzialności za drugiego człowieka. 

- Prowadzimy zajęcia w małych grupach, co gwarantuje optymalną efektywność zajęć, a równocześnie stwarza okazję do nawiązywania nowych znajomości, a nawet przyjaźni – mówi Mariusz Siemasz, trener i właściciel MarioSport. - Nauka w grupie uczy także współpracy i odpowiedzialności za drugiego człowieka. Zależy nam na tym, by nasi uczniowie zdobywali nowe umiejętności systematycznie i dążyli do swego celu z konsekwencją, dlatego umożliwiamy nadrabianie straconych zajęć spowodowanych nieobecnością – dodaje właściciel. 

Firma MarioSport została założona w 2008. Jej właścicielem jest mgr Mariusz Siemasz, trener pływania, instruktor narciarstwa i tenisa ziemnego, absolwent AWF w Katowicach, wieloletni zawodnik Unii Oświęcim w pływaniu. W ofercie MarioSport oprócz nauki pływania i sekcji pływackiej znaleźć można inne zajęcia ruchowe, takie jak: tenis ziemny, aqua aerobic, sporty zimowe czy triathlon. Więcej informacji na stronie: www.mariosport.pl oraz na portalu Facebook: https://www.facebook.com/pages/MarioSport/336949682994467?sk=timeline.

Uwaga konkurs!

Specjalnie dla czytelników naszego Portalu, firma MarioSport przygotowała konkurs i atrakcyjne nagrody. Do wygrania:

I miejsce: DARMOWA NAUKA PŁYWANIA PRZEZ 2 MIESIĄCE

II miejsce: DARMOWA NAUKA PŁYWANIA PRZEZ 1 MIESIĄC

III, IV i V miejsce: 25% RABATU PRZEZ 2 MIESIĄCE NAUKI PŁYWANIA

Zasady konkursu: Konkurs skierowany jest tylko do nowych klientów. Z darmowych lekcji pływania skorzystać mogą dzieci od 4 do 18 roku życia. 1 osoba może wykorzystać 1 voucher. 

Zadanie konkursowe: Napisz, dlaczego to Ty powinieneś/powinnaś wygrać voucher? Swą odpowiedź zamieść w komentarzach do tego artykułu. Masz czas do 15 września br. (włącznie). Rozwiązanie konkursu w wtorek, 16 września na stronach portalu. Wygrywa aż 5 najciekawszych odpowiedzi!

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi i publikujemy listę zwycięzców. Nagrody w postaci voucherów i bonów rabatowych ODBIERAĆ MOŻNA OD ŚRODY, 17 WRZEŚNIA w siedzibie Portalu OX.PL w Skoczowie przy ul. Wałowej 3 w godzinach 8.00-16.00. 

I miejsce: DARMOWA NAUKA PŁYWANIA PRZEZ 2 MIESIĄCE     -     wygrywa monikaG152

II miejsce: DARMOWA NAUKA PŁYWANIA PRZEZ 1 MIESIĄC       -     wygrywa jeryzelka

III, IV i V miejsce: 25% RABATU PRZEZ 2 MIESIĄCE NAUKI PŁYWANIA    -   wygrywają: Agat2508, lemur i malamiko123.

Gratulujemy!

(artykuł sponsorowany)

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: