Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj przewodnik we dwoje

Czuć koniec wakacji, ale zostało jeszcze kilka – jak twierdzą synoptycy – pięknych dni. Może warto je wykorzystać? Zapewne przyda się Wam przewodnik „Europa we dwoje. Romantyczne metropolie”, który można wygrać w naszym konkursie.

Co powinni zrobić zakochani wyruszając we dwoje po Europie? W Barcelonie muszą zjeść kolację w „Czterech Kotach”, gdzie Pablo Picasso w 1901 roku urządził swą pierwszą wystawę. Praga kusi pocałunkami pod Mostem Karola. W Rzymie należy przypiąć kłódkę na znak miłości na Ponte Milvo, a w Sztokholmie warto ruszyć śladami Grety Garbo.

Przewodnik „Europa we dwoje. Romantyczne metropolie” ukazał się właśnie nakładem wydawnictwa Pascal. Książka zawiera opis siedemnastu niezwykłych europejskich miast, które sprzyjają zakochanym. Od Barcelony do Oslo. Od Londynu do Wenecji. Oczywiście na tej liście nie mogło zabraknąć także Wiednia, Paryża, Florencji i Pragi.

Mamy dla Was dwa opisywane przewodniki. Jak je zdobyć? Wystarczy, że do czwartku (26 sierpnia) do godziny 12:00 napiszecie w komentarzach pod tą wiadomością, do którego europejskiego miasta chcielibyście pojechać ze swoją ukochaną osobą i dlaczego. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy przewodnikiem „Europa we dwoje. Romantyczne metropolie”

(łg)

źródło: ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: