Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj zaopatrzenie weselne

Planujesz wesele? Pamiętaj, że organizując je w tygodniu możesz skorzystać z wyjątkowej oferty a dodatkowo zawalczyć o atrakcyjną nagrodę! Wciąż trwa konkurs Restauracji Pod Tułem, w którym narzeczeni wygrać mogą wódkę na wesele. Na zgłoszenia Restauracja czeka do 7 października br.

Restauracja Pod Tułem lubi rozpieszczać swoich Klientów – co jakiś czas zaskakuje ich nową ofertą lub licznymi konkursami, o których zawsze informujemy na naszym Portalu. Ten ostatni, o którym pisliśmy tutaj, daje szansę na nagrodę, nie tylko obniżającą koszty wesela, ale także upraszczającą przygotowania do tego ważnego dnia.

- Przerabiamy to z każdą narzeczoną parą. Najpierw są zaręczyny, potem rezerwacja sali i zespołu, rozesłanie zaproszeń, a potem długo, długo nic, aż tu nagle zdajemy sobie sprawę z tego, że wesele jest już za miesiąc, a do załatwienia jeszcze cała długa lista zadań, m.in. zakup trunków -  opowiada Barbara Musioł-Mironowicz z Restauracji Pod Tułem. - Jedna z par, które skorzystają z naszej oferty wesel w tygodniu i wezmą udział w konkursie, ten ostatni problem będzie miała z głowy, bo u nas można wygrać alkohol na wesele.

Zasady konkursu są proste i każdej parze dają równe szanse na wygraną. Pierwszy krok – to rezerwacja terminu na wesele w tygodniu. Każy, kto to zrobi otrzyma zaproszenie na kolację w Restauracji Pod Tułem, która odbędzie się już 11 października, o godz. 18.00. Podczas kolacji odbędzie się, kluczowy dla rywalizacji, konkurs na najlepsze hasło reklamowe promujące wesela w Restauracji Pod Tułem. Nagrodę, czyli 50 butelek wódki wygrywają autorzy najlepszego hasła.

To nie koniec atrakcji! W konkursie „Wygraj zaopatrzenie na wesele“ nie ma przegranych! Każda para, która zdecyduje się na wesele w tygodniu, otrzymuje beczkę piwa lub noclegi dla gości weselnych gratis lub ciasta i owoce w cenie klasycznego menu.


Konkurs trwa do 7 października. Jego szczegóły oraz regulamin znaleźć można na stronie http://podtulem.pl/ .

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: