Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygrali książkę Wolffa

Nowa książka Vladimira Wolffa trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Pobudza niczym dobry napój energetyczny. Zwycięzcy w naszym konkurs będą mieli okazję się o tym przekonać.

Egzemplarz książki Vladimira Wolffa „Kryptonim Burza. Odległe rubieże” trafi do osób, które kryją się za nickami: „Pawel C” oraz „Camarila”.

- Przygodę z serią Warbook zacząłem od książek M. Ciszewskiego („www.1939com.pl”, „Major”, „www.1944.waw.pl”) - pisze pan Paweł. - Krótko mówiąc alternatywny przebieg konfliktów zbrojnych zaciekawił mnie do tego stopnia, że książki czytałem jedna po drugiej. Towarzyszyły mi w różnych chwilach mego studenckiego życia: w czasie wolnym, w pociągu, na nudniejszych wykładach ;) Ciężko się było od nich oderwać – dodaje osoba kryjąca się za nickiem „Pawel C”.

Wzruszyła nas postawa osoby, która kryje się za nickiem „Camarila”. - Jak chyba każdy mężczyzna, tak i mój kochany mąż interesuje się tego typu literaturą. Chciałabym mu zrobić niespodziankę, a akurat zbliża się nasza pierwsza rocznica ślubu. Błysk zaskoczenia w oczach w momencie wręczania książki byłby bezcenny :) - pisze w naszym konkursie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Wkrótce na naszych łamach rozdamy kolejne książki. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się mailowo.

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: