Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wyniki. Konkurs walentynkowy

Tak burzliwych obrad jury nie pamięta nasza redakcja. Przed chwilą wybraliśmy zwycięzców w naszym konkursie walentynkowym. Przyznaliście 13 nagród. Wśród nich między innymi nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w domu wczasowym Jawor i Hotelu Jaskółka oraz romantyczne kolacje.

Znamy już zwycięzców w naszym walentynkowym konkursie. Nagrodziliśmy najbardziej oryginalne, naszym zdaniem, wyznania walentynkowe, które za pomocą smsów wysłaliście do naszej redakcji.

Nadawca smsa o numerze #127 wygrał nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w domu wczasowym Jawor w Ustroniu Jaszowcu. Jury doceniło sposób, w jaki nadawca „refleksyjnie ujął istotę miłości”.
Zabawa w Kolorze Serca – czyli zaproszenie na zabawę do Hotelu Liburnia trafi do autora smsa o numerze # 72. Urzekła nas fraza o „otuleniu kołderką”. Nadawcę smsa #121 wyróżniliśmy za oryginalność i poczucie humoru. W zamian otrzymał nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w Hotelu Jaskółka. Zabieg energetyzujący dla Niego i pobudzający dla Niej trafia do nadawcy smsa #91, a wykonanie dwóch fryzur (dla Niej i dla Niego) otrzyma nadawca #102. Obie nagrody ufundowało Studio Mangoo.

Mega zestaw kosmetyków firmy Avon trafi do nadawcy wiadomości #114. Przecież smsa nie trzeba koniecznie wysłać do osoby płci przeciwnej, prawda? Wieczór w Restauracji Korbasowy Dwór w Cieszynie trafi do #100. Urzekło nas Twoje ujęcie czasu. Studio kosmetyczne IWONA ufundowało nagrodę na zabieg kosmetyczny. Kupon trafi do rąk nadawcy smsa #68. Romantyczny wieczór w Barze Cieszyńska Wenecja spędzi nadawca smsa #123 (wraz z osobą towarzyszącą). Piękna matefora – nam się podobała. Kupon na dwa zabiegi dla ukochanej w Salonie kosmetycznym Sisi zdobyła osoba, która napisała wiadomość o numerze #108. Nagrodę ufundowało Family Tour.

Bukiet Walentynkowy, który możesz podarować ukochanej osobie trafi do nadawcy smsa #81, a uroczy Miś do osoby, która wysłała wiadomość #67. Jest też nagroda specjalna. Nadawca smsa #111 spędzi romantyczny wieczór we dwoje w Restauracji Mexicana w Cieszynie.

Jak odebrać nagrody? Zapraszamy w poniedziałek (14 lutego) do naszej redakcji. Jesteśmy od 8 do 16. Jeśli nie możesz wpaść, prosimy o kontakt mailowy: redakcja@ox.pl.

Zobacz: walentynki.ox.pl

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: