Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Występ Kabaretu Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów wystąpi w Wiśle. W niedzielny wieczór, 26 czerwca 2016, rozweseli każdego, kto pojawi się na występie kabaretu w tamtejszym amfiteatrze.

Formacji Kabaret Młodych Panów nie trzeba już przedstawiać nikomu. Od kilkunastu lat lat należą niezmiennie do absolutnej czołówki sceny kabaretowej w Polsce. Publiczność docenia ich poczucie humoru, dystans do siebie i świata, ironię oraz... śląską bezpośredniość. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z RYJKIEM i PAKĄ na czele. Skecze i piosenki kabaretu prezentowane były w programach telewizyjnych na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN i innych. Nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko zaprosić na występ Kabaretu Młodych Panów do wiślańskiego amfiteatru!

Bilety w cenie 60 złotych.

Uwaga konkurs!!!

Mamy dla Was trzy podwójne wejściówki na występ Kabaretu Młodych Panów w Wiśle. Aby je otrzymać, należy w komentarzu poniżej napisać, dlaczego uważasz, że to właśnie Ty powinieneś/powinnaś zasiąć w wiślańskim amfiteatrze. Wygrywają najciekawsze odpowiedzi. Konkurs trwa do 16 czerwca.

Konkurs zakończony!

Bilety zdobywają: zirytowana12, gosia89, tygryska. Bilety będą do odbioru w Wiślańskim Centrum Kultury po podaniu swoich danych.

red.

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

19
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-06-12 12:03:39
kunrat: trzeba by pokazać , jak Wisła jest gościnna i dać bilety komuś kto rzadko tam bywa:) a takie darmowe dwa bilety zachęcą do odwiedzin przy okazji występu KMP i wielu późniejszych;)
2016-06-12 12:05:01
Altania: Sądzę, iż to ja powinnam zasiąść w Wiślańskim amfiteatrze, ponieważ kończy się rok szkolny i będą to pierwsze dni wakacji. Przecież każdy uczeń potrzebuje porządnego kopa dobrego humoru na ich początek, nieprawdaż? :)
2016-06-12 12:28:03
Przemek1920: Chciałbym zrobić niespodziankę dziewczynie i zabrać ją na KMP , ponieważ jest ogromną fanką tego kabaretu , a poza tym dla niej to początek wakacji i pewnie byłby miły , a dla mnie naładowanie baterii przed kolejnym tygodniem pracy. Miło byłoby obejrzeć na własne oczy jeden z najlepszych kabaretów w Polsce , pozdrawiam ! :)
2016-06-12 12:58:20
audik: Bo jak nie ja to kto !!! Każda chwila z Kabaretem Młodych Panów to chwila radości, a każda chwila radości to życie bez stresu i starości .
2016-06-12 13:12:47
patrycjaona: K OCHAM MŁODYCH PANÓW<br />A NIGDY NIE WIDZIAŁAM ICH NA SCENIE LIVE<br />B ARDZO CHCĘ TAM BYĆ!!!!!!!!!<br />A BSOLUTNIE ZROBIĘ WSZYSTKO<br />R YCZĘ ZE ŚMIECHU JAK ICH OGLĄDAM<br />E KSCYTUJĘ SIĘ NA SAMĄ MYŚL ŻE.............<br />T O OX MOŻE SPRAWIĆ ŻE MARZENIA SIĘ SPEŁNIĄ!!!!!!!!!!!!!
2016-06-12 13:16:42
zirytowana12: Bardzo chciałabym mieć te wejściówki ponieważ wzięłabym ze sobą tatę, który jest od rana do wieczora w pracy aby na chwilę zapomniał o problemach i kłopotach. Od lat jesteśmy fanami tego kabaretu i tylko tego bo bardzo fajnie posłuchać gwary śląskiej na skalę ogólnopolską.
2016-06-12 13:17:12
wodz dziewieciu niedzwiedzi: Moim zdaniem to mnie by.sie należało bo nie glosowalem za tzw DOBRA ZMIANE
2016-06-12 13:28:29
1234567890: A jo nie chce biletów bo ich nie lubia :P
2016-06-12 13:54:36
majka32: A ja jestem młodą mamusią<br />i chętnie podrzucę synusia dziadziusiom.<br />Zamiast siedzieć w pieluchach od nocy do rana,<br />z mężem bym poszła-bom ciągle zakochana!<br />Do Was OX kochane uśmiecham się po bilety,<br />bo skromne rodziców JEDYNAKA budżety! :-)
2016-06-12 14:04:35
marekw: Mie sie należom ty bilety bo jyny jo godomy tak jak łoni - nie bydzie mi tego musioł nikt tłomaczyć, zrozumiym kożde słowo. Jo sie bydym chichroł a inni bydom kombinować co to w ogóle je.
2016-06-12 14:08:27
Balacha: Na kabaret Młodych Panów<br />Trza wziąć dziołchy nie pacanów<br />Na bilety brak mi kasy<br />Bo wydałam już na wczasy<br />A to gwiazdy Ryjka, Paki<br />No i ze śląska to chłopaki!<br />Tak więc z miłą chęcią zagoszczę w amfiteatrze<br />I na najlepsze na świecie skecze popatrzę<br />A przy okazji równo się uśmieje<br />Bo na ich występach zawsze na wesoło sie dzieje<br />A więc ślicznie proszę o bilety<br />Na najlepsze kabarety!
2016-06-12 17:02:30
patii-k2: Nieawiem, nieawiem no nieawiem ale zdo mi sie że to jo żech powiniyn tam być i łotrzimać bilety no ale nieawiem, nieawiem no nieawiem....
2016-06-13 00:54:37
gosia89: MŁODYCH PANÓW MOM STRASZNIE RADA<br />BO PO ŚLĄSKU KAŻDY Z NICH GADA.<br /><br />DO WISŁY TEŻ BYCH SIE PRZEJECHAŁA<br />BOCH JESZCZE AMFITEATRU TAM NIE WIDZIAŁA.<br /><br />JAKBYCH JO TE BILETY WYGRAŁA<br />TO BYCH PIEKNIE OXowi PODZIYNKOWAŁA.<br /><br />ZNAJOMYM BYCH BILETAMI POMACHAŁA<br />I SIE Z CHŁOPYM W WIŚLE RELAKSOWAŁA.<br /><br />A TERAZ POZOSTAŁO MI INO PONBÓCZKA PROSIĆ<br />ŻEBY TO MIE OX CHCIOŁ NA KABARET ZAPROSIĆ :)
2016-06-14 23:32:17
karsta14: Okazji taki już może nie być, żeby takich szumnych Panoczków na żywo uwidzieć, <br />toć trzeba prosić, żebych wygrała tyn bilet i miasto piekne odwiedziła, a do tego ucieche chłopu zrobiła, co by nie dudroł mi za uszami, a jo je naprowde rada za Młodymi Panami.
2016-06-15 23:46:20
tygryska: Ukryte marzenie.<br /><br />Każdy człowiek chociaż raz w życiu<br />Albo tak jawnie albo w ukryciu<br />Bardzo zawzięcie o czymś marzy,<br />A nie zawsze mu się w życiu darzy...<br />Rezygnuje ze wszystkiego powoli<br />Ewentualnie cicho biadoli.<br />Tym, co marzenia spełniają zazdrości<br /><br />Mętnym patrzy wzrokiem na bogatych gości.<br />Łachy ubiera, wzdycha z ukrycia<br />Odkłada pieniądze za maszyną do szycia.<br />Dzielnie, każdy grosz liczy do grosza<br />bYwa, że z piwa wytrawnego smakosza<br />Cichutko staje się pijącym mleko;<br />Hamuje wydatki - co dobre, daleko.<br /><br />Proszę więc drogie jury konkursowe<br />Aby nad historią tą pochyliło głowę<br />Na występ kabaretu przyznało bilety - <br />Ów człowiek szczęśliwy dziś piwo wypije<br />Wieczorem, przy meczu - podwójne szczęście przeżyje!
2016-06-15 23:59:29
manius1511: Z pamiętnika starego sąsiada.<br /><br />Każdy jakiś wierszyk radzi<br />sąsiad się z sąsiadem wadzi,<br />mówią, że najlepsze bilety mają<br />bo przed TV zasiadają!<br />Lecz ja się z tym dziś nie zgodzę<br />choć na co dzień słabo chodzę<br />utarł bym im nosa chętnie<br />bo tłumaczą się pokrętnie<br />że na starość się nie godzi<br />co by człowiek gdzieś tam chodził!<br />Ty OXie, losie dobry,<br />bądź tym razem dla mnie szczodry!<br />Pozwól mi zobaczyć z bliska<br />jak sąsiadom gardło ściska!<br />Chętnie spojrzę jak się w Wiśle bawią ludzie?<br />Toć nie zawsze jest po grudzie!<br />Wokół rzeźby, są też drzewa,<br />czy ten amfiteatr śpiewa?<br />I, choć przecież są dotacje,<br />to gdy starczy na kolację<br />co innego wciąż brakuje<br />a ja - sąsiad - biedę kuje...<br />Mózg przestaje mi pracować...<br />Co zostało - trza ratować!<br />Na terapię skieruj śmiechem,<br />przecież śmiech na wszystko lekiem!<br />Na kłopoty i na troski,<br />nic nie zdziała Lewandowski...<br />Nie pomogą tutaj mecze,<br />na recepcie - tylko skecze!<br />Nie pomoże polityka<br />Kiedy zdrowie ostro fika...<br />Na nic są tabletki, leki,<br />Gdy ten bilet tak daleki...<br />Gdy się stare leczy kości<br />odrobina choć radości - <br />to na pewno dziś się przyda!<br />Dobre to, jak tłuszcz jest wieloryba!<br />Życie ponoć się wydłuża,<br />kiedy w śmiechu się zanurza!
2016-06-16 11:48:16
agnes: \&quot;Dalszego to ja powinnam zasiąść w wiślańskim amfiteatrze?\&quot; nie wiem po prostu bardzo bym chciala tak bez powodu.
2016-06-16 23:32:26
sda1: Ile w Wiśle ryb dziś pływa<br />Wody przez wodospad spływa<br />Ile w rynku jest gołębi<br />Ilu ludzi brak czasu gnębi<br />Ile deszcz przynosi kropli<br />Ile z dachu zwisa sopli<br />Ile w mieście bruku metrów<br />Ile już sprzedano swetrów<br />Ile policja gromadzi dowodów<br />Ile lenistwa zawsze powodów<br />Ile u was komentarzy<br />Ile ludzi o bilecie marzy <br />Ile parkomatów w mieście<br />I na koniec - wreszcie<br />Schodów i na Kaplicówkę ile<br />To ja proszę razy tyle<br />By jury zdecydowało<br />I kabaret na żywo obejrzeć mi dało! :)<br />
2016-06-17 14:14:55
gosia89: PIEKNIE OXowi DZIYNKUJYM ZA BILETY !!! :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: