Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zabierz dziecko na spektakl

Bielskie Centrum Kultury zaprasza na kolejny z cyklu Poranek Muzyczny dla dzieci ''SuperWirtuozi: zaginiony gwiazdozbiór'' to nowy serial teatralny Macieja Cisowskiego, stworzony w odpowiedzi na potrzebę prezentowania najmłodszym widzom, najbardziej wartościowych zjawisk muzycznych w przyjaznej dla nich formie. Mamy dla Was 4 podwójne zaproszenia na ten spektakl.

Liczne zagadki i pobudzająca wyobraźnię fabuła, rozwija kreatywność młodych widzów, a familijny charakter tych mini spektakli, daje możliwość zbudowania prawdziwej relacji - pomiędzy dzieckiem, rodzicem i muzyką. „SuperWirtuozi: zaginiony gwiazdozbiór” to nowy serial teatralny Macieja Cisowskiego stworzony w odpowiedzi na potrzebę prezentowania najmłodszym widzom, najbardziej wartościowych zjawisk muzycznych.

Forma serialu, czyli podzielona na odcinki bajkowa opowieść, daje nam możliwość zaprzyjaźnienia się z głównymi postaciami, a co więcej, zobaczenia w akcji ratujących świat prawdziwych „SuperWirtuozów”. Premiera 2. odcinka „SuperWirtuozów” już 13 listopada o godzinie 11.00 w Domu Muzyki BCK. E02 Gitarrraa!! - Czyli zagadka duchów starego Rocka.

Czas duchów i przygód, a przed Hanią i Zyziem wielkie spotkanie z Czarnym Charakterem. Kto by się spodziewał, że Pan Fałsz marzył kiedyś o tym, żeby być gwiazdą rocka i że mu się nie udało, bo śpiewał fałszywie i charakter miał obrzydliwy? Każde dziecko to wie! A zwłaszcza Ona – mała gwiazdeczka rocka, nie taka znowu słodka… siostra Hani. Gitarę elektryczną ma w jednym palcu, a na drugim magiczny pierścień SuperWirtuoza… Na imię ma… - o tym przekonacie się wkrótce. Ma też wielkie marzenie – marzy jej się podróż. Do kraju w którym zamiast kogutów budzą ludzi gitary i gdzie… Sami przekonacie się już w listopadzie!

Liczne zagadki i pobudzająca wyobraźnię fabuła, rozwija kreatywność, a familijny charakter tych mini spektakli, daje możliwość zbudowania prawdziwej relacji - pomiędzy dzieckiem, rodzicem i muzyką. Poszczególne odcinki utrzymane są w konwencji rozrywkowej i trwają około 60 minut.

Bilety do kupienia w kasie Bielskiego Centrum Kultury, lub poprzez rezerwację on-line.

Pierwsze cztery osoby, które napiszą do nas na adres konkurs@ox.pl otrzymają podwójne zaproszenia na ten spektakl. Wpiszcie w temacie emaila – BCK – a w jego treści podajcie swoje dane kontaktowe oraz login z klubu OX.pl.


JB

źródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: