- -
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zakochani Pod Tułem po raz drugi!

Ekstra walentynki za free? Dzięki Restauracji ''Pod Tułem'' to możliwe. Po raz drugi rusza konkurs ''Zakochani pod Tułem'', który rok temu spowodował, że przesłaliście do nas prawie 200 swoich zdjęć z ukochaną osobą. W tym roku Restauracja ''Pod Tułem'' ogłasza kolejną edycję konkursu i zwiększa pulę nagród!

Jaką salę wybrać na wesele, a jaką na imprezę okolicznościową? Wielu z nas staje przed tym dylematem, a najlepiej wybierać spośród lokali, które się zna. Restaurację pod Tułem zna coraz więcej mieszkańców regionu. Za sprawą często organizowanych konkursów i uroczystych kolacji, na które zapraszani są laureaci owych konkursów, wielu z Was dowiedziało się już, jak dobrze można zjeść w Cisownicy i jak wyglądają restauracyjne pomieszczenia.

W ofercie Restauracji "Pod Tułem" znajdziemy organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, imprezy rodzinne, obiady niedzielne, ale przede wszystkim wesela. Szczególnie polecaną ofertą są wesela w tygodniu, dzięki którym pary mogą sporo zaoszczędzić. Przypominamy, że w przypadku oferty na wesela w tygodniu skorzystać można z takich gratisów jak beczka piwa dla gości weselnych gratis, noclegi dla gości weselnych gratis, a ciasta i owoce dostępne są w cenie klasycznego menu. W przypadku wesel organizowanych w okresie karnawałowym Restauracja również ma do zaoferowania wiele promocji – m.in. pokoje dla gości weselnych gratis (również w przypadku wesel organizowanych w soboty).

Restauracja "Pod Tułem" to także doskonałe miejsce do zorganizowania romantycznej kolacji we dwoje na przykład z okazji walentynek. Do skorzystania z oferty Restauracji dodatkowo zachęca promocja: 10% rabatu na imprezy w lutym i marcu.

Rok temu wraz z Restauracją zorganizowaliśmy konkurs „Zakochani pod Tułem“ - zobacz: Ekstra walentynki za free. Zadanie konkursowe polegało na przesłaniu zdjęcia z ukochaną osobą. Wygrały najciekawsze fotografie – zobacz: Kto wygrał ektra walentynki?

W tym roku Restauracja pod Tułem organizuje konkurs „Zakochani pod Tułem“ po raz drugi!
Zasady są niemal takie same, co rok temu, zmieniła się natomiast pula nagród – teraz jest ich więcej!


Uwaga konkurs!
Do wygrania:
5 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób w pakiecie z noclegiem i śniadaniem
10 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób

Walentynkowa kolacja odbędzie się 14 lutego br. o godz. 19.00.

Prześlij swoje ulubione zdjęcie, na którym jesteś z ukochaną osobą. Nagrodzimy najciekawsze fotografie. Zgłoszenia prosimy przesyłać do 12 lutego za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej: http://podtulem.pl/27,konkurs.html.

Zdjęcie zgłoszone do konkursu powinno spełniać dwa warunki:
format: .jpg, .jpeg
maksymalna wielkość pliku: 2 Mb.

W konkursie można wziąć udział tylko jeden raz, zgłaszając jedno zdjęcie. Przeczytaj regulamin konkursu.
 


źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: