Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zakochani Pod Tułem - wielki powrót!

Jesteś zakochany od niedawna? A może twój związek ma już za sobą długie lata romantycznych uniesień? Bez względu na to, czy kochasz od kilku dni, czy od wielu lat, zapraszamy do udziału w konkursie Zakochani Pod Tułem. Rusza 5 edycja konkursu!

Restauracja „Pod Tułem” z Cisownicy począwszy od 2013 roku, w każde święto zakochanych, daje parom z regionu okazję do spędzenia miłego wieczoru w romantycznej atmosferze. W tym roku będzie to BAL WALENTYNKOWY, w którym wezmą udział między innymi laureaci naszego Konkursu Walentynkowego. Bal odbędzie się 10 lutego o godz. 19:00, tradycyjnie przy ul. Turystycznej  17 w Cisownicy.

Udział w konkursie mogą wziąć również osoby, które uczestniczyły w poprzednich edycjach konkursu. Na wygraną szansę ma każda para. Jak zwykle wystarczy przesłać zdjęcie z ukochaną osobą. Co roku do Komisji Konkursowej trafiają setki zdjęć. Ile przyniesie rok 2018? To zależy od Was. Czekamy na rekord!

Konkurs podzielony jest na etapy. W pierwszym etapie, trwającym od 19.01.2018 do 25.01.2018 prowadzona jest rejestracja zgłoszeń. To czas na nadsyłanie zdjęć – ciekawych, kreatywnych i świetnie wykonanych. Zgłoszenia nadesłane po 25.01.2018 nie będą mogły uczestniczyć w konkursie, dlatego wszystkich chcących wziąć udział, prosimy o zmieszczenie się w tej dacie.

Kolejne dni w harmonogramie konkursu będą zarezerwowane na pracę Komisji Konkursowej, która spośród wszystkich nadesłanych zdjęć, wybierze 40 najlepszych.

Od 29.01.2018 do 01.02.2018 na wybrane 40 zdjęć głosować będzie można za pośrednictwem Strony Konkursowej, a swój głos oddać będzie mógł każdy. Do głosowania wystarczy adres e-mail.

Dodatkowo, dla wszystkich głosujących Restauracja przygotowała 20% rabatu do wykorzystania w Restauracji „Pod Tułem”. Szczegóły tej promocji sprawdzić można w załączniku nr 1 do regulaminu konkursu „Zakochani Pod Tułem - wielki powrót”. W tym roku na zwycięzców konkursu „Zakochani Pod Tułem” czeka 5 nagród:

5 x romantyczny BAL WALENTYNKOWY dla 2 osób w Restauracji Pod Tułem w pakiecie z noclegiem i śniadaniem

 

Restauracja Pod Tułem zaprasza wszystkich zakochanych do Cisownicy na BAL WALENTYNKOWY!

BAL WALENTYNKOWY organizowany przez Restaurację Pod Tułem odbędzie 10.02.2018 roku.

O dobrą zabawę do białego rana zadba DJ zaprzyjaźniony z lokalem, zaś menu zapowiada się bardzo smakowicie:

- aż 3 gorące posiłki,
- pyszny deser,
- bogata zimna płyta
- oraz napoje w cenie imprezy.

To świetna oferta! Za jedyne 219 zł od pary możesz spędzić pyszny, romantyczny i taneczny wieczór w Cisownicy.

Uwaga! Są jeszcze wolne miejsca na bal! INFO o rezerwacjach pod tel. 692 613 140.

 

Więcej na temat konkursu „Zakochani Pod Tułem“ możecie przeczytać w archiwalnych artykułach:

Rozwiązanie konkursu Zakochani Pod Tułem w 2013 roku

Rozwiązanie konkursu Zakochani Pod Tułem II w 2014 roku

Rozwiązanie konkursu Zakochani Pod Tułem III w 2015 roku

Rozwiązanie konkursu Zakochani Pod Tułem III w 2016 roku

 

Zadanie konkursowe:

Wszystkie pary chcące wziąć udział w rywalizacji o nagrody prosimy o nadesłanie swojego wspólnego zdjęcia i poprawne wypełnienie formularza konkursowego. Zdjęcie powinno mieć format .jpg, .jpeg lub .png i maks. rozmiar 2MB.

Formularz konkursowy dostępny jest na Stronie Konkursowej:

 

 

 

Tym, którzy jeszcze nigdy nie odwiedzili restauracji „Pod Tułem” przypominamy, że jest to wyjątkowe miejsce położone malowniczej okolicy góry Tuł w Cisownicy. W lokalu zorganizujecie wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe – zarówno te bardziej rodzinne, jak i te biznesowe, od niedawna restauracja posiada także bogatą ofertę CATERINGOWĄ.

Restauracja słynie przede wszystkich z wesel, które odbywają się tu niemal codziennie, bo oferta lokalu skonstruowana jest tak, że weselnicy mogą się tu bawić nie tylko w soboty, ale także w wybrany dzień tygodnia, w święta – Wielkanocy, czy Bożego Narodzenia, czy nawet w Sylwester. Ceny weselnego menu zaczynają się już od 169 zł od osoby!

Ponadto, tuż obok restauracji znajduje się góralska wiata, w której można zorganizować nie tylko wesele, ale i ślub. KAŻDA Z UROCZYSTOSCI ORGANIZOWANA pod Tułem odbywa się na oddzielnej sali by zapewnić gościom maksymalny komfort, wiele jest też udogodnień dla rodzin z dziećmi, a okolica zachęca do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

A jeśli nie planujecie wesela, urodzin, rocznicy ani żadnej innej imprezy okolicznościowej Restauracja zaprasza na pyszny niedzielny obiad.

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: