Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zgarnęli poradnik

Znamy już zwycięzców w naszym konkursie książkowym. Nagrodą jest książkowy poradnik ufundowany przez wydawnictwo Rebis.

Do kogo trafi książka „Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje”? My już wiemy. Postanowiliśmy wyróżnić osoby, które kryją się za nickiem „ewa72” i „traf”. „Ewa72” napisała: - Szkoda, że często zamiast słuchać dobrych rad i korzystać z doświadczeń innych popełniamy błędy, które rzutują na całe życie. A czasem wystarczyłoby sięgnąć po poradnik i poczytać. „Traf” został przez nas nagrodzony za regularne i niestrudzone składanie słów w naszych komentarzach. Chcemy więcej!

„Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje” to książka o trudnych partnerach: nieprzyjaznych, nieprzystępnych, napastliwych, o silnej tendencji do dominacji i stosowania przemocy psychicznej. Wyjaśnia podłoże takich postaw i zachowań. Radzi, jak wychowywać dzieci, by one z kolei nie stały się kiedyś dręczycielami lub ofiarami. Uczy, jak postępować, by nie zostać tą stroną, która przegrała i siebie samą, i swój związek - jak być mądrą w miłości. Książka jest też przyjazna mężczyznom, pomaga uzdrowić związki z nimi, pomaga również im samym się zmienić.

Zwycięzcom gratulujemy. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce zagoszczą na naszym portalu. Nagrody prosimy odebrać do 15 sierpnia tego roku, od poniedziałku do piątku w godzinach między 9-16 w siedzibie portalu Ox.pl lub po ewentualnym kontakcie mailowym: lukasz.grzesiczak@ox.pl.

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: