Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Złap bilet na 8 lat w Tybecie!

8 lat w Tybecie czyli polski, brudny, surowy, energetyzujący rock ze Śląska Cieszyńskiego. Znakiem rozpoznawczym zespołu są surowe, rockowe brzmienia gitar i energiczne, klasyczne riffy oparte na pulsującej, mocno osadzonej w metrum sekcji rytmicznej.

Centralnym punktem nadającym niepowtarzalny charakter muzyce 8lwt są jednak proste, ale niebanalne teksty z głębokim, obciążonym bagażem emocjonalnym przekazem. Zespół przedkłada treść ponad formę, stawia na naturalność i wiarygodność.

Od założenia w 2005 roku zagrali dziesiątki koncertów w całej Polsce. Wśród zespołów, z którymi dzielili scenę w trakcie festiwali i zapewniając support można wymienić m.in. Acid Drinkers, Hunter, Nocny Kochanek, Luxtorpeda, Kabanos, Lipali.

8 lat w Tybecie to finaliści Eliminacji do Przystanku Woodstock 2017, wybrani z blisko tysiąca zgłoszonych zespołów. W 2016 roku nawiązali współpracę z Leszkiem Biolikiem (producentem muzycznym, kompozytorem i basistą legendarnej grupy Republika) czego rezultatem są single „Król Popkultury” oraz „Po co tyle słów?”, które łącznie przez kilkanaście tygodni zajmowały pierwsze miejsca na listach przebojów, w tym TurboTop Antyradia.
 

Koncet 8 lat w tybecie odbędzie się 26 stycznia o godz.  20 w ramach cyklu SCENA COK NA BROWARZE. Do tego zagrają dwa całkiem świeże formacje czyli Demontaż i Transgresja!

Bilety w cenie 20zł do nabycia w biurze podawczym w Urzędzie Miasta oraz przed samym koncertem.

UWAGA KONKURS!!!
Dla Czytelników Portalu Śląska Cieszyńskiego mamy dwie pojedyncze wejściówki na koncert 8 lat w Tybecie , który odbędzie się 26 stycznia 2018 o godzinie 20:00. Aby zdobyć bilet należy odpowiedzieć na pytanie: Kogo chcielibyście zobaczyć jeszcze na Scenie COK w Browarze?

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres konkurs@ox.pl w temacie wpisując "8lwt". W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz nr telefonu kontaktowego. Odpowiedzi udzielać można również w w komentarzach na FB.  TUTAJ

 

Konkurs trwa do 25 stycznia br. włącznie.

(red)

źródło: OX.PL
dodał: ES

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-01-23 15:25:01
magdacieszyn: Stare Dobre Małżeństwo
2018-01-23 18:27:10
bronek91: \&quot;Znakiem rozpoznawczym zespołu są surowe, rockowe brzmienia gitar i energiczne, klasyczne riffy oparte na pulsującej, mocno osadzonej w metrum sekcji rytmicznej.\&quot;- cytat <br /><br />Zatem nadaje się do medytacji i mantrowania. <br /><br />W takich klimatach do wystąpienia najbardziej nadaje się Tenzin Gjaco znany jako Jego Świątobliwość Dalajlama XIV. <br /><br />Ten komentarz nie bierze udziału w konkursie, jest to tylko wyrażenie opinii.
2018-01-25 09:33:08
alouette: I co tam niby robić przez tych 8 lat w Tybecie? A zobaczyć to bym chciała Lizard :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: