Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Złap bilet na Lady Pank

Muzycznie zapowiada się następny weekend w Ustroniu. Już w przyszłą sobotę w amfiteatrze Konkurs Piosenki Żołnierskiej, Wybory Miss Militaria, i koncert wojskowego zespołu ''Czasza''. W niedzielę przed publicznością zaprezentuje się legenda - Lady Pank.
Sobota 28 lipca - to dzień wojskowy w Ustroniu. Wszystko za sprawą odbywającej się w mieście, trzeciej edycji Military Festival. Od godziny 16.00 na rynku występ orkiestry wojskowej i pokaz sprzętu ciężkiego. Później przemarsz orkiestry do amfiteatru. W Parku Kuracyjnym dynamiczny pokaz walki wręcz. Na godzinę 17.00 zaplanowano Konkurs piosenki żołnierskiej, następnie Wybory Miss Militaria oraz koncert wojskowego zespołu „Czasza”.
To sobota. Jednak prawdziwa gwiazda zabrzmi w niedzielę. Już 29 lipca w ustrońskim amfiteatrze zobaczyć, a przede wszystkim posłuchać będziemy mogli jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w naszym kraju, legendę polskiego rocka - Lady Pank!
 
Zespół, który w tym roku obchodzi swoje 30-lecie, wystąpi o godzinie 20.00 na deskach amfiteatru. To będzie jedna z największych imprez tego lata - zapowiada Barbara Nawrotek - Żmijewska, szefowa ustrońskiego Domu Kultury.
 
 
 
 
Usłyszymy tak kultowe przeboje jak "Mniej niż zero", "Kryzysowa narzeczona", "Tańcz głupia, tańcz", "Marchewkowe pole", a z uwagi na wydaną 20 czerwca nową płytę "Maraton", również nowe kompozycje zespołu.
Bilety w cenie 40 zł można kupić w Miejskiej Informacji Turystycznej na rynku Rynek, tel. 33 854 26 53 Miejskim Domu Kultury „Prażakówka”, ul. Daszyńskiego 28, Ustroń, tel. 33 854 29 06 lub na stronie www.ticketpro.pl
 
Portal OX. pl wspólnie z Miejskim Domem Kultury Prażakówka ma dla Was 4 pojedyncze wejściówki na ten koncert. Co trzeba zrobić by je otrzymać? Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.
 
Proszę wymienić trzech najlepszych skoczków z rozegranego wczoraj w Wiśle konkursu indywidualnego FIS Grand Prix

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@ox.pl

Prosimy również o dopisanie swoich danych kontaktowych (Imię, nazwisko, adres oraz nr dowodu osobistego)

 
Jan Bacza
źródło: OX.PL/mat.prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: