Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Znowu nagradzają Pod Tułem

Słońca blask, ptaków śpiew, on i ona pośród drzew - niejedna para marzy o weselu w plenerze, ale czy na Śląsku Cieszyńskim można mieć ślub w niemal amerykańskim stylu? Okazuje się, że tak. Restauracja Pod Tułem oferuje gościom weselnym zabawę pod wiatą w prawdziwie góralskim stylu. A w związku z ogromnym zainteresowaniem konkursem walentynkowym ''Zakochani Pod Tułem'' zaprasza kolejne 5 par na romantyczną kolację w Cisownicy.

Wesele i ślub w eleganckim namiocie lub pod wiatą to już nie tylko filmowa fikcja. Właśnie taką propozycję przygotowała dla nowożeńców i ich gości Restauracja Pod Tułem z Cisownicy. Przy odrobinie wysiłku każda para może spełnić swoje marzenie o romantycznej uroczystości na świeżym powietrzu.
 
- Ślub w tym samym miejscu, w którym odbędzie się wesele to bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla gości, jak i dla młodej pary – opowiada Barbara Musioł-Mironowicz, właścicielka Restauracji Pod Tułem. - Nowożeńcy, którzy tego dnia mają wystarczająco dużo na głowie, nie muszą troszczyć się o transport gości do miejsca, w którym odbędzie się wesele. Wiele par pyta nas o możliwość zrealizowania wesela w plenerze. Dla niektórych taki ślub jest spełnieniem marzeń – dodaje właścicielka Restauracji.  

Ślub pod chmurką staje się coraz bardziej modny, przez co łatwiej załatwić wszystkie formalności, a te ostatnie niestety nas nie ominą, jeżeli chcemy powiedzieć sakramentalne „tak” na świeżym powietrzu. Przede wszystkim potrzebna jest zgoda Urzędu Stanu Cywilnego, a w przypadku ślubu kościelnego licencja, czyli dokument zezwalający na zawarcie małżeństwa poza parafią. Warto uzyskać tych kilka dokumentów, by zorganizować wesele, o którym goście będą rozmawiać jeszcze długo. Przygotowania do wesela w plenerze nie różnią się tak bardzo od planowania tradycyjnej uroczystości. Pary, które postawią na plener w Cisownicy mogą liczyć na dużą pomoc ze strony Restauracji.

- Służymy radą i wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu zarówno ślubów, jak i wesel w plenerze. Zadbamy o ciekawe menu, plenerowe dekoracje a ponadto doradzimy jak załatwić wszelkie formalności - dodaje Barbara Musioł-Mironowicz z restauracji Pod Tułem.

Sezon ślubny zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli marzymy o uroczystości w plenerze, pamiętajmy, że najwygodniej dla gości i najtaniej dla nas jest zorganizować wesele w tym samym miejscu, w którym odbędzie się ślub. Taką możliwość daje Restauracja Pod Tułem z Cisownicy.

Zapraszamy: podtulem.pl.


Uwaga konkurs!
Konkurs „Zakochani Pod Tułem” cieszył się ogromną popularnością, dlatego Restauracja Pod Tułem postanowiła zaprosić na piątkową (15.02 br. godz. 19.00) kolację dodatkowo jeszcze 5 par. Aby zdobyć jedno z podwójnych zaproszeń na kolację, trzeba przesłać swoje zdjęcie z ukochaną osobą. Na zgłoszenia czekamy do środy 13 lutego. Uwaga! Wszystkie zdjęcia (oprócz nagrodzonych) nadesłane dotychczas na pierwszy konkurs Restauracji Pod Tułem biorą udział także w tej rywalizacji o nagrody, w związku z czym osoby, które uczestniczyły już w konkursie, prosimy o nieprzesyłanie zgłoszenia po raz drugi. Wyniki konkursu ogłosimy w walentynki. Wygrają najciekawsze zdjęcia. Fotografie prosimy przesyłać na adres  konkurs@ox.pl do 13 lutego włącznie. W tytule wiadomości prosimy wpisać "Zakochani Pod Tułem". Oprócz zdjęcia prosimy przesłać swoje imię i nazwisko, numer kontaktowy oraz login na Portalu OX.PL. Prosimy o zdjęcia w formacie .jpg, .jpeg (maksymalnie 10 Mb).

Nagrodą w drugiej edycji konkursu "Zakochani Pod Tułem" jest kolacja dla dwóch osób (bez noclegu i śniadania).

Po raz pierwszy o konkursie pisaliśmy tutaj.

artykuł sponsorowany

(red.)

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: