Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zobacz kolec płaszczki

Już od soboty 27.04.2013r. Można podziwiać akwarystyczną wystawę ryb tropikalnych w ochabskim Dream Parku. Wybierz się z rodziną i zobacz niezwykłe okazy z Ameryki, Azji, Australii i Afryki.

Chcesz na żywo zobaczyć ryby tropikalne? Wybierz się z rodziną do Dream Parku! Wielką atrakcją sezonu 2013 jest niewątpliwie stała Wystawa Żywych Ryb Tropikalnych. W parku zgromadzono prawie 100 niezwykłych okazów pochodzących z Ameryki, Azji, Australii i Afryki. Egzotyczne okazy zamieszkały w 11 olbrzymich akwariach pochłaniających 5000 litrów wody. Wystawa rusza już w sobotę 27.04.2013r.

W Dream Parku można zobaczyć niebezpieczne piranie, niszczukę krokodylą, czy płaszczkę słodkowodną.
Zabierz rodzinę i zobacz ryby z najbardziej egzotycznych mórz i oceanów. Przygotowaliśmy zaproszenia dla czterech osób uprawniające do biletu spacerowego po DREAM PARKU i zwiedzenia wystawy akwarystycznej.

Otrzymają je te osoby, które jako pierwsze przyślą maila na adres dream-park@ox.pl z prawidłową odpowiedzią na pytanie: Z jakiego kraju pochodzi płaszczka wodna, którą można zobaczyć w Ochabach? Podpowiedź znajdziecie na www.dream-park.pl.

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: