Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zrób prezent Świętemu Mikołajowi! Zgarnij niezapomniane emocje w Extreme Parku!

Ma czerwoną czapkę i kubrak, nie rozstaje się z workiem pełnym prezentów. Jak dowiedziała się redakcja portalu OX.PL właśnie pakuje ostatnie upominki by już 6 grudnia trafiły do najbardziej grzecznych dzieci. Praca Mikołaja jest bardzo ciężka, a prezentów do dostarczenia miliony. Postanowiliśmy zorganizować konkurs z niezwykłymi nagrodami. Napisz, prześlij list, rysunek lub cokolwiek czym chciałbyś wyrazić wdzięczność Świętemu Mikołajowi za jego pracę.

Wraz Extreme Parkiem Równica przygotowaliśmy konkurs z ekstremalnymi nagrodami. Napisz, narysuj coś miłego do Świętego Mikołaja, a my najładniejsze prace nagrodzimy niezwykłymi nagrodami pełnymi pozytywnych emocji.

Chcesz się przekonać z jaką prędkością suną sanie Świętego Mikołaja – zjedź Roller Coasterem w Extreme Parku Równica w Ustroniu. Chcesz zobaczyć gwiazdozbiór, który napotka św. Mikołaj, kiedy w nocy 6 grudnia przyjedzie do ciebie, wybierz się do Planetarium. W Extreme Parku czeka na Ciebie jeszcze moc innych atrakcji. Przekonaj się jak wiele emocji przygotował dla Ciebie Święty Mikołaj. Podziękuj mu już dziś. Przyślij coś co zaskoczy Świętego Mikołaja, co sprawi że będzie mu bardzo miło. Może list w którym napiszesz jak bardzo lubisz Świętego Mikołaja, może samodzielnie wykonane zdjecie, a może rysunek?  Prace należy nadsyłać na redakcja@ox.pl.  Czekamy do 5 grudnia 2010r.! Najciekawsze, nagrodzone prace opublikujemy na łamach OX.PL udział w konkursie jest równoczesną zgodą na publikację.

Najlepsza praca zostanie nagrodzona pełnym pakietem atrakcji kompleksu Extreme Park Równica, drugie miejsce zostanie nagrodzone 3 wybranymi atrakcjami kompleksu, Trzecie miejsce nagrodzimy 2 atrakcjami, dla miejsc od 4-10 przygotowaliśmy niezwykłe zjazdy na Roller Coasterze. Czytaj więcej o Równica Extreme Park.

 

Pierwsze niespodzianki od św. Mikołaja juz otrzymaliśmy. A ty? Co przyślesz świętemu?

 

..........................................................................................................

WITAMY JESTEŚMY UCZNIAMI ŚW MIKOŁAJA UCZYMY SIĘ JUŻ OD DZIECKA NO 30 LAT JESTEŚMY BLIZNIAKAMI I ROBIMY TO SAMO CZYLI RYWALIZUJEMY O TEN SAM PREZENT W TYM ROKU MIKOŁAJ OBIECAŁ ŻE ZABIERZE  NAS NA RÓWNICE ŻEBYŚMY SIĘ JUŻ WIĘCEJ NIE KŁÓCILI O TO KTO DOSTANIE LEPSZY PREZENT  PS.MY W TYM ROKU TEŻ PO NAŚLADUJEMY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA BO MAMY JUŻ MALUCHY KTURE TEŻ CZEKAJĄ NA PREZENTY POZDRAWIAMY TOMCIO I KRZYSIO 

 

 

..........................................................................................................

 
ŚWIĘTY MIKOŁAJU W TOBIE NADZIEJA "MAM 10 LAT CHODZĘ DO CZWARTEJ KLASY WIESZ JAK TO JEST NIE ZA BARDZO MI SZŁO W TEJ SZKOLE RODZICE POWIEDZIELI ŻE MAM NIE LICZYC NA MIKOŁAJA W TYM ROKU BO SOBIE NIE ZASŁUŻYŁEM NO WIESZ TY TEŻ MIAŁEŚ 10 LAT WSZYSTKO JEST WAŻNE PIŁKA NOŻNA KOMPUTER A NAUKA? NO NIE POSZŁO MI NAJLEPIEJ ALE WIEM ŻE TY SPEŁNISZ MOJE MARZENIE NIE BYŁEM JESZCZE NA RÓWNICY BARDZO CHCIAŁBYM TAM POJECHAC TO JA I MOJE SIOSTRZYCZKI  

 

 

 

 

 

..........................................................................................................


Tych dziewczynek Mikołaj nie musi pytać czy były grzeczne:)

 

..........................................................................................................Mikołaju strasznie Cię kochomy
i już w łoknie Cię wyglóndómy
Dziynkujymy Ci że istniejesz
i prezynty do nas niesiesz!
Chocioż pewnie Cię w plecach łómie
z miechym prezyntów idziesz dumnie!!!
Jak Cię momy zaskoczyć????
...nie musisz prezentów do nas harmoczyć!
chcielibymy jyny konkurs wygrać
i na Równicy do woli se pozjyżdzać!!!
Za to szykowne być obiecujymy
a rodziców posłuchać bydymy!!!!!

Twoi trzy szykowne mikołajki!!!
 


Drogi Mikołaju. Gdybyś miał probelmy z rozniesieniem tej góry prezentów to zawsze możesz liczyć na moją pomoc. Zresztą, sam wiesz, że niektórych trzeba doprowadzić do porządku! :-)
źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: