Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

5 bonów na niedzielny obiad. Urodzinowy konkurs OX.PL nr 6

Nie masz pomysłu na niedzielny obiad? Dawno nie zabrałeś żony do restauracji? Chcesz się wyrwać? Obojętnie jaka jest Twoja motywacja - mamy dla Ciebie 5 bonów na niedzielny obiad w restauracji Pod Tułem.

Jeśli jeszcze nie poznałeś restauracji Pod Tułem w Cisownicy, teraz jest świetna okazja. W dawnym schronisku dokonały się rewolucje, które zauważysz gołym okiem i poczujesz, kosztując pysznych dań. Dziś "Pod Tułem" organizowane są przyjęcia, wesela i inne imprezy okolicznościowe: chrzciny, roczki, zjazdy rodzinne czy imprezy firmowe.

 Aktualnie Pod Tułem zaprasza zakochanych na rezerwowanie terminów w karnawale, gdyż - prócz 10% zniżki - mogą oni wygrać weekend w Białce Tatrzeńskiej w hotelu Bania (Zobacz artykuł Odczaruj zimę ).

Uwaga konkurs!

Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 6

Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ

W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 5 bonów na niedzielny obiad w Restauracji "Pod Tułem" ! Aby zdobyć jeden z nich, w komentarzach do niniejszego artykułu, udzielcie odpowiedzi na pytanie: Jaki obiad, złożony wyłącznie z dań serwowanych w Restauracji Pod Tułem byś polecił znajomemu. Wybór dań uzasadnij. Pomóc Wam może ten link.  

Bony wygrywa 5 osób, które wykonają zadanie w sposób najciekawszy. Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem do niedzieli, 21.07.2013 włącznie. Rozwiązanie w tej wiadomości w poniedziałek, 22.07.2013.

Jeden użytkownik może odpowiadać tylko raz!

 

Konkurs zakończony!

Dziękujemy za udział i odpowiedzi! Byliśmy pod wrażeniem Waszej kreatywności:)

Zwycięzcy:

WAWBRA
nikita
dcx78
mallinka
aivlis


Gratulujemy!

Uwaga! Wszystkich zwycięzców obowiązkowo prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 24 lipca br. (środa) włącznie. W tytule wiadomości należy podać dopisek: "Pod Tułem". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Bilet można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.
(red.)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: