Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

A Ty wiesz jak olśnić? Konkurs

Interesujesz się makijażem, charakteryzacją? Kręcą Cię nowinki kosmetyczne? Może to propozycja właśnie dla Ciebie! Akademia Prentki zaprasza do dwuletniej szkoły kosmetycznej w Cieszynie!

Jak dbać o skórę, aby wciąż wyglądała młodo i pięknie? Jak prawidłowo wykonać makijaż wieczorowy czy codzienny? Na te i wiele innych pytań dotyczących wizażu, makijażu i stylizacji będą znali odpowiedź absolwenci Akademia Prentki z Cieszyna.

Przez dwa lata to właśnie tam będzie można zdobywać wiedzę z zakresu kosmetologii, stylizacji i makijażu.  W czterech ośmioosobowych grupach szkoleniowych. Aby dołączyć do słuchaczy, należy dostarczyć do Akademii Prentki  (ul. Frysztacka 48, Cieszyn) zgłoszenie rekrutacyjne z potwierdzeniem wykształcenia średniego i brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu.

Zajęcia są bezpłatne. Absolwenci po dwóch latach szkolenia i zdaniu egzaminu zawodowego zdobędą tytuł technika usług kosmetycznych.

Uwaga! Konkurs! Akademia Prentki przygotowała pięć zestawów kosmetyków dla pierwszych pięciu osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie: Ile godzin trwa Program rozwojowy Szkoły Kosmetycznej Akademie Prentki w Cieszynie? Odpowiedź znajdziecie na stronie Akademie Prentki. Odpowiedzi proszę przesyłać na adres konkurs@ox.pl w tytule wpisując “Konkurs Prentki”. W wiadomości proszę podać swoje imię i nazwisko oraz login na OX.PL. Rozwiązanie konkursu we wtorek, 9 września br.

artykuł sponsorowany

Konkurs zakończony!

Najszybciej poprawne odpowiedzi wraz z wszystkimi danymi (imię, nazwisko, login) przesłali: kasiastar90, beatris, gellwetka, maraena1983 oraz mallinka. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Zestawy są do odbioru w siedzibie OX.PL w Skoczowie (ul. Wałowa 3) od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00. Nagrody prosimy odbierać do końca października.

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: