Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Adrenalina Wam podskoczy!

Tego jeszcze w naszym regionie nie było. W Ustroniu odbędzie się gala ONLY1 czyli dawka adrenaliny w formule walk Sanda, Muaythai, K1 i MMA. Dla super szybkich mamy zaproszenia.

Ustrońsku amfiteatr zamieni się w prawdziwy ring. To właśnie już w najbliższą sobotę odbędzie się tu Gala Walk Zawodowych „ONLY1”. Przy widowiskowych  aranżacjach świetlnych i muzycznych będzie można podziwiać walki zawodników walk Sanda, Muaythai, K1 i MMA. Prócz kipiących adrenaliną starć na ringu będzie można również podziwiać występy artystyczne wystąpią: jeden z czołowych kabaretów aktorów polskich - reżyser Mariusz Zalejski finalistka programu TVN „Mam Talent” Ania Filipowska, wokalista Mateusz Ziółko „Must Be The Music”, mistrzowie świata w Rock & Rollu Akrobatycznym Ania i Jacek oraz ciekawi goście ze świata sportu i telewizji, miedzy innymi mistrz świata w Trikach Bilardowych Bogdan Wołkowski. 

Walkach prócz Polaków wezmą udział również gości zza granicy m.in. Białorusi, Kazachstanu i Słowacji. 

Walki wieczoru to prawdziwe perełki dla sympatyków SW. Będzie to połączenie doświadczenia i sukcesów z młodością i ogromnymi perspektywami na przyszłość. Właśnie ten ostatnielement pojawi się przy kończącej galę walce Kamila Widawskiego z Białorusinem, Andreiem Mikulichem o pas zawodowego Mistrza Europy Sanda Only1 w kategorii półśredniej, honorowaną przez organizację International Wushu Sanda Federation z Hong Kongu.Nie mniejszą rangę będzie miała walka na pełnych zasadach boksu tajskiego Polaka, Rafała Simonidesa i tajskiego mistrza Parunhata. Pojedynek w wadze lekkiej do 60 kg, będzie straciem o pas Mistrza Świata WMC. Nie zabraknie na gali także pojedynków w tak lubianej formule K-1 i tu zmierzą znana z występów w Kickboxingu i Sanda, Marta Chojnoska z Czeszką, Aleną Holą. Obie panie będą toczyć kolejny rewanż ze sobą, bowiem nie jest to ich pierwszy pojedynek. Obie też wystąpiły już na gali Only1, dając świetne walki. Chojnoska to zawodniczka MMA walcząca niedawno na gali KSW 23 a Hola jest jedną z najbardziej utytułowanych czeskich zawodniczek kickboxingu. 

Dla najszybszych mamy niespodziankę! Pierwsza osoba która prześle na nasz adres konkurs@ox.pl Hasło: Chcę zobaczyć galę z OX.PL! Otrzyma podwójne zaproszenie na to wydarzenie!  Spieszcie się! 

W mailu należy podać imię, nazwisko, portalowy nick i kontaktowy numer telefonu. 

DK

ZWYCIĘZCĄ ZOSTAŁ KAMIL MOJEŚCIK

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: