Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Aktorem w płot

Wszystkich, którzy w ostatni dzień lutego wybiorą się do cieszyńskiego teatru czeka potężna dawka humoru. Na scenie wystąpią dwa znane i lubiane kabarety 'Hrabi' oraz 'Jurki'. Mamy dla Was bilet na to wydarzenie.

W sobotę 28 lutego w cieszyńskim teatrze zobaczymy nowy, wspólny program kabaretu HRABI i JURKI pt. "Aktorem w płot". To najświeższy produkt obu kabaretów, jego premiera odbyła się kilkanaście dni temu. Czeka nas zatem wspaniała dawka humoru w wykonaniu kabaretowego duetu!

Jak piszą o nowym programie członkowie kabaretu Hrabi – szukaliśmy nowych wyzwań. Pomysł złączenia sił z innym kabaretem powstawał przez lata. Oswajanie się z myślą, ciche rozmowy, pytania stawiane półgębkiem. Kto? Z kim? Wreszcie stało się naturalne, że z kabaretem Jurki. Tak, przez jakiś czas będzie nas ośmioro, ośmiorgo, ośmiorgu, ośmiorgiem. Dwie kobiety – czyli dwa blond łby, oraz sześciu przeróżnych typów współczesnego mężczyzny – czyli kalejdoskop mord.

O aktorach można sporo, ale czy trzeba zaraz dobrze? I Hrabi, i Jurki, w liczbie ośm, biorą takiego aktora za nogi i rzucają w płot. Żeby poczuł, że żyje. Żeby mu się chciało. Teatr, kabaret, filmy, seriale, reklamy, filmy porno, teledyski, wreszcie życie – wszędzie się gra. Banalne, to prawda. Ale jakie prawdziwe! Ole
! - opisują swój program kabarety.

Kabarety w cieszyńskim teatrze wystąpią 28 lutego. Program będzie przedstawiany dwukrotnie, o godzinie 17.00 oraz 19.00.

Dla Czytelników Portalu Ox.pl przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Pytanie konkursowe bardzo łatwe, - proszę wymienić nazwę przynajmniej jednego kabaretu, który wystąpił w Cieszynie podczas Hecy 2014.

Odpowiedzi przysyłajcie na adres konkurs@ox.pl w temacie wpisując 'aktor'. W treści wiadomości nie zapomnijcie podać danych kontaktowych do siebie oraz loginu z klubu Ox.pl

Nagrodę otrzymuje uzytkownik portalu posługujący się nickiem 'lil36' - gratulujemy.


red.

źródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: