Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Andrus już niebawem!

Przedstawiać go nie trzeba, na tym koncercie po prostu trzeba być. Już niebawem na deskach cieszyńskiego teatru wystąpi Artur Andrus. Mamy dla Was bilety!

Zapraszamy na Recital kabaretowy Artura Andrusa, w którym oprócz znanych, lubianych, wciąż oczekiwanych przez publiczność utworów, będących już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej, usłyszymy także kilka nowych, pochodzących z premierowego Albumu pt. "Sokratesa 18”, który ukazał się w sprzedaży 20 kwietnia 2018. Piosenki będą przeplatane humorystycznymi komentarzami, anegdotami, wierszami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo kto zetknął się z tym artystą, nie trzeba przekonywać.


Artur Andrus wystąpi 20 maja 2018 o godzinie 17.00 w cieszyńskim teatrze w towarzystwie swojego zespołu i gościa specjalnego - Doroty Miśkiewicz. Bilety dostępne TUTAJ

Dla Czytelników OX.pl mamy dwie podwójne wejściówki na ten wyjątkowy koncert. Zdobędą go osoby, które jako pierwsze wyślą dla nas e-mail na adres konkurs@ox.pl W temacie wiadomości wpiszcie 'ANDRUS' a w treści swoje dane (Imię, nazwisko, adres i telefon).

JB

Konkurs zakończony. Bilety zdobyli Panowie: Bartłomiej i Krystian

źródło: ox.pl/mat.prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: