Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bądź szybki jak...Delfin. Urodzinowy konkurs OX.PL nr 37

Delfiny są najszybszymi pływakami wśród ssaków wodnych, mogą płynąć nawet z prędkością 50 km/h. Porównywalnym mistrzostwem będą musieli wykazać się również uczestnicy kolejnego konkursu, w którym do wygrania bilety do Pływalni Delfin i na kręgle.

Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji  to miejsce, gdzie można aktywnie spędzić czas, odpocząć, zbudować kondycję a nawet poćwiczyć celność. Jak to możliwe? W kompleksie jest nie tylko pływalnia, ale także sauna, tężnia, siłownia, kręgielnia; można wybrać się na masaż, albo nauczyć się karate. SOSiR umożliwia również skorzystanie ze stadionu, na której prócz boisk jest również bieżnia lekkoatletyczna, plac do pchnięcia kulą i skocznia w dal.


Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 37

Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ
 
W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 15 biletów na pływalnię Delfin oraz 1 bilet na tor w kręgielni. Aby je zdobyć,trzeba odpowiedzieć na pytanie: Ile wynosi długość zjeżdżalni rurowej dostępnej na basenie Pływalni Delfin?
 
Bilety wygrają najszybsi - 15 osób na basen, 1 osoba na kręgielnię. Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem (proszę dopisać, czy interesuje Cię bilet na pływalnię, czy na kręgielnię).
 
Jeden użytkownik może odpowiadać tylko raz!

Konkurs zakończony!

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie:

Bajkaaa

Box

mery55

teri78

MINI

marlena542

ona89

mallinka

degu

Anita28

Alan18

Sandraa098

dcx78

woo_doo

kami5

 

 Natomiast Cieszynka_89otrzymuje wstęp na kegielnię!

 

Gratulujemy!

Zwycięzców prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 26 lipca br.  włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Delfin". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Uwaga!


Vouchery można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.
 

Świętują z nami:


 
 
  
źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: