Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bajeczna muzyka z BAJM

Już jutro (02.07.11) na deskach ustrońskiego amfiteatru wystąpi BAJM jeden z zespołów, który od końca lat 70-tych stale obecny jest na polskiej scenie muzycznej.  Wspólnie z Organizatorem Ustrońskiego Magicznego Lata 2011 przygotowaliśmy dla Was bilety na wyjątkowy koncert BAJM poprzedzonego supportem zespołu Ustroński.

Bajm to zespół, który został założony przez Beatę Kozidrak, Andrzeja Pietrasa, Jarosława Kozidraka i Marka Winiarskiego w 1978 w Lublinie. Jego skład kilkukrotnie się zmieniał, jedyną osobą będącą w zespole od jego początków jest wokalistka oraz współzałożycielka grupy, Beata Kozidrak. Sławę Bajm zdobył po występie na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 1978 roku dzięki utworowi "Piechotą do lata". Obecny skład tworzą: Beata Kozidrak, Adam Drath, Piotr Bielecki, Maria Dobrzańska, Artur Daniewski i Krzysztof Nieścior.

Ustrońskie Magiczne Lato 2011 to szereg imprez, na których występować będą największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Bajm, Budka Suflera, Doda, Dżem, Feel, StarGuardMuffin. W ubiegłą sobotę widzowie ustrońskiego amfiteatru mogły pośmiać się podczas Kabaretonu. Dodatkowymi atrakcjami będą supproty zespołów Antyrama, Droga ewakuacyjna, Raggafaya, So Band, The Dreamers oraz  zespołu Ustronsky. W dniu występów w parku wokół amfiteatru rozstawione będą stoiska m.in. z piwem, ciepłymi posiłkami, słodyczami oraz pamiątkami. Na ustrońskim rynku także  jutro odbędzie się gotowanie z Beskidzkim Klubem Kulinarnym.

- Mamy nadzieję, że pogoda dopisze, ale nawet jeśli by się tak nie stało, deszcz nam nie przeszkodzi, gdyż amfiteatr jest zadaszony - mówi  K. Molek. Jeśli komuś nie uda się wygrać w naszym konkursie (szczegóły konkursu poniżej) to bilety zakupić może jeszcze jutro (02.07.11) : - Bilety jeszcze są w sprzedaży, kasy będą otwarte jutro od 12.00 - podaje K. Molek.

Drugie z serii wydarzeń Magicznego Lata 2011 - koncert poprockowego zespołu Bajm - zgromadzi  na pewno fanów takich przebojów jak "Dwa serca, dwa smutki", "Nie ma wody na pustyni", "Płynie w nas gorąca krew", "Płomień z nieba", "Szklanka wody". Koncert zespołu Ustronsky, poprzedzający występ BAJM rozpocznie się o 18.00.

Ceny biletów, program koncertów i wszystkie informacje można znaleźć na stronie poświęconej imprezie: Magiczne Lato 2011 .

Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy.

UWAGA KONKURS!!

Wspólnie z Organizatorem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać dwa podwójne zaproszenia na koncert Ustronsky i BAJM. Otrzymają je dwie osoby, które jako pierwsze poprawnie odpowiedzą na pytanie: Skąd pochodzi nazwa BAJM?

Zwycięzcy:

Bilety otrzymują użytkownicy: piotrek998998 i Kamorek

Serdecznie Gratulujemy!! Zwycięzców prosimy o przesłanie maila (koniecznie z maila, na który zarejestrowane jest konto na OX.PL) z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu.

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: