Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Będą czytać, będą śpiewać

Dokładnie za tydzień, 29 maja, w środę rusza w Cieszynie wielkie święto książki dla dzieci- VI Międzynarodowy Festiwal Czytania nad Olzą. Będzie wspólne czytanie, występ aktorów Banialuki, koncert Majki Jeżowskiej i wiele atrakcji. Festiwal potrwa ponad tydzień.

Inauguracja Festiwalu odbędzie się 29 maja br. w nawiązaniu do międzynarodowych obchodów Dnia Matki i Dziecka. Podczas imprezy dla rodziców i dzieci pod hasłem „Dzieci lubią książki – książki lubią dzieci” w Teatrze im. A. Mickiewicza prócz wystąpień gości honorowych i tradycyjnego odczytania tekstu Lokomotywy będzie można zobaczyć przedstawienie „Bal u Króla Lula” w wykonaniu aktorów Teatru Banialuka oraz koncert Majki Jeżowskiej. Impreza w Teatrze będzie jednocześnie uroczystą Inauguracją XII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom w Cieszynie.

Wstęp na inaugurację jest wolny, choć biletowany. Wejściówki były za darmo rozdawane w Bibliotece 15 maja. Jeśli nie udało Ci się upolować biletów, jest szansa, by uczestniczyć w inauguracji - mamy dla Ciebie 2 podwójne bilety. Co trzeba zrobić, by je zdobyć? Trzeba posłać zdjęcie swojego zaczytanego dziecka mailem na adres konkurs@ox.pl. Nagrodzimy dwa najciekawsze zdjęcia. Konkurs trwa do 27 maja do godz.12.00. Rozwiązanie tego samego dnia. Wraz ze zgłoszeniem do konkursu prosimy podać swoje imię nazwisko, telefon, imię dziecka uwiecznionego na zdjęciu oraz wpisać oświadczenie: Wyrażam zgodę na umieszczanie zdjęcia mojego syna/córki na stronie OX.PL w celach związanych z konkursem VI Międzynarodowego Festiwalu Czytania nad Olzą.

Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy.

PROGRAM IMPREZY


(red.)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: