Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bilety dla Was

Zapraszamy na Recital kabaretowy Artura Andrusa, w którym oprócz znanych, lubianych, wciąż oczekiwanych przez publiczność utworów, będących już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej, usłyszymy także kilka nowych, pochodzących z premierowego Albumu pt. ''Sokratesa 18", który ukazał się w sprzedaży 20 kwietnia 2018.

Artur Andrus wystąpi się w Cieszynie 20 maja. Piosenki będą przeplatane humorystycznymi komentarzami, anegdotami, wierszami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać. Gościem specjalnym będzie Dorota Miśkiewicz.

Dorota Miśkiewicz, absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie skrzypiec, bardzo szybko zrozumiała, że jedyny instrument, jakiego potrzebuje, to jej własne struny głosowe. Córka słynnego saksofonisty jazzowego, Henryka Miśkiewicza, rozpoczęła swoją karierę w zespole Włodzimierza Nahornego, z którym nagrała cykl albumów poświęconych polskim kompozytorom: Karolowi Szymanowskiemu, Fryderykowi Chopinowi, Mieczysławowi Karłowiczowi. Ich współpraca trwa od 1995 roku. Umiejętności wszechstronność wokalistki sprawiły, że zapraszana była do współpracy przez wiele wybitnych osobowości, takich jak diva z Capo Verde - Cesaria Evora, czy Stefano Bollani i Nigel Kennedy, a także Jan "Ptaszyn" Wróblewski, Wojciech Młynarski, Tomasz Stańko, Grzegorz Turnau, z którym nagrywa i koncertuje regularnie od 2005 roku, oraz wielu innych. Można ją było również usłyszeć w duecie z Jerzym Wasowskim!

Artystom towarzyszy zespół muzyczny w składzie:
Łukasz Borowiecki - bas, akordeon
Wojciech Stec - piano, gitara
Łukasz Poprawski - sax i klarnet
Paweł Żejmo - perkusja

Bilety do nabycia w kasie teatru i w systemie on-line
www.biletynakabarety.pl
www.kupbilecik.pl
www.kulturairozrywka.pl

Dla Czytelników OX.pl mamy dwie podwójne wejściówki. Piszcie na adres konkurs@ox.pl – podajcie swoje dane (imię, nazwisko, nr telefonu) w tytule wiadomości wpiszcie Andrus.

red.

źródło: ox.pl/mat.prasowe
dodał: JB

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-05-31 22:00:10
oga: ANDRUS -Edyta Żydaczewska-Pergół tel790861555
2019-04-29 13:39:02
URSZULA: andrus -urszula bielesz 602351897
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: