Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bilety na niemieckie łóżko

Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Bartosz Opania- tych aktorów zobaczymy na deskach Bielskiego Centrum Kultury. Przedstawienie ''Pod niemieckimi łóżkami'' w reżyserii Łukasza Witt-Michałowskiego to teatralna impresja na temat książki wydanej w Niemczech pod tym samym tytułem.

Bohaterką spektaklu jest polska sprzątaczka, wygarniająca wstydliwe brudy spod stereotypowo schludnych łóżek swoich niemieckich pracodawców. Justyna w dowcipny i bezkompromisowy sposób obala stereotypy dotyczące "tych czystych" Niemców, pokazuje ich słabości i uprzedzenia.

Tymczasem w Polsce dzięki wydanej książce staje się bohaterką, celebrytką i gwiazdą. Stopniowo ubierana przez media w kolejne brokatowe płaszcze sławy, ugina się pod ich ciężarem i spada z plastikowego postumentu. Historia o niemieckich brudach, polskich celebrytach oraz blaskach i cieniach sławy przeznaczona dla widzów dorosłych.Spektakl komediowy "Pod niemieckimi łóżkami". Dom Muzyki BCK. 4 października, g. 17.00. Bilety w cenie 65 zł (miejsca I) i 45 zł (miejsca II). Bilety do nabycia w kasie BCK i on-line

Dla Czytelników OX.pl mamy dwuosobową wejściówkę na ten spektakl. Otrzyma ją osoba, która jako pierwsza wyśle do nas e-maila z poprawną odpowiedzią na pytanie: Który raz w Bielsku zostanie w tym roku zorganizowana Bielska Jesień Jazzowa?


Odpowiedzi przysyłajcie na adres konkurs@ox.pl w tytule wpiszcie BCK, a w odpowiedzi podajcie również swój login z Klubu OX

KONKURS ROZWIĄZANY

Nagrodę zdobywa Pani Beata, posługująca się nickiem ' bea69ta''Red.

źródło: ox.pl/BCK
dodał: JB

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-09-25 16:48:36
as355: PO raz 11 ,A co do niemieckiej czystości to wystarczy zajrzeć na podwórka ,zaplecze ,tyły budynków ,,syf .
2015-09-25 17:22:02
Natalia3127: świetny spektakl - POLECAM <br />
2015-09-25 19:21:45
Efob: Ty as355,twoja zasyfiala polszczyzna,to tak ja ty i twoje zasyfiale podworko,zamknij wreszcie ten zasyfialy pysk,bo juz twoje bohomazy nie mozna czytac.
2015-09-27 11:29:45
as355: Do prącia udającego Niemca . ,,Efob ,, jaki ty jesteś malutki broniąc syfu (Niemieckiego zaplecza )byłeś chociaż dalej jak w Czechach zapyziały zboku .???.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: