Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bracia Szeja: konkurs

Mamy dla Was kolejny konkurs, tym razem do wygrania koszulki OX.PL i załogi rajdowej oraz smycze załogi.

16-17 września 2011 roku w okolicach Jastrzębia-Zdroju odbył się 57. Samochodowy Rajd Wisły. Imprezę rozegrano, jako 9. eliminację Rajdowego Pucharu Polski 2011. W rajdzie tym doskonale zaprezentował się powracający na rajdowe trasy po rocznej przerwie duet Jarosław Szeja i Marcin Szeja. - wicemistrzowie Polski Renault Zdunek Clio Cup 2010 oraz zdobywcy Rajdowego Pucharu Polski 2009. Załoga z Ustronia tym razem w samochodzie Honda Civic Type-R klasy N3 zwyciężyła w tej edycji imprezy. Więcej o załodze na stronie www.szeja.com

Dla naszych czytelników wraz z załogą przygotowaliśmy konkurs. W którym główną nagrodą jest zestaw koszulka (L) i dwie smycze załogi rajdowej braci Szeja oraz koszulka OX.PL (XL) Przygotowaliśmy również nagrodę pocieszenia, którą jest zestaw koszulka z logiem wyprawy Europan Climbroute (rozmiar XL) oraz dwie smycze załogi rajdowej braci Szeja.

European Climbing Route jest projektem członków Nomad Klub. Przedstawiają w nim różne części Europy pod względem wspinaczkowym. Składa się on z czterech etapów: Europa Południowa Europa, Północna, Europa Centralna, Europa Wschodnia. W każdym etapie pragną przedstawić kilka rejonów wspinaczkowych. O tym co na bieżąco dzieje się na trasie wspinaczkowej przeczytać możecie na stronie projektu http://www.climbroute.com/ lub na facebook’u [KLIKNIJ]

Aby wygrać nagrodę należy jak najszybciej poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Które miejsce zajęła załoga braci Szeja w klasyfikacji końcowej Pucharu Clio Cup 2010. Odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu prosimy wysyłać na maila redakcja@ox.pl. Na wasze odpowiedzi czekamy do piątku, 30 września do godz. 22:00. Wygrywa ta osoba, która prześle maila jako pierwsza. Nagrodę pocieszenia otrzymuje osoba druga w kolejności. O wynikach konkursu poinformujemy pod tą wiadomością.

(red)

Rozwiązanie:
 Główna wygrana ( zestaw koszulka (L) i dwie smycze załogi rajdowej braci Szeja oraz koszulka OX.PL (XL) ) trafia to użytkownika o nicku dzika33, zaś nagroda pocieszenia  (koszulka z logiem wyprawy Europan Climbroute (rozmiar XL) oraz dwie smycze załogi rajdowej braci Szeja )do Dominika161. O sposobie odebrania nagród zwycięzców poinformujemy telefonicznie.

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: