Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cały miesiąc dla kobiet!

Wprawdzie Dzień Kobiet już za nami, jednak w Strumieniu cały miesiąc należy do pań. Strumieński EMGOK przygotował koncerty, prezentacje potraw wielkanocnych, spotkanie z dietetyczką i wiele innych.

W ramach Miesiąca Kobiet odbyła się już m.in. lekcja tanga i maraton zumby. Przed nami w piątek 20.03.2015 spotkanie z dietetyczką „Wpływ odżywiania i stylu życia na zdrowie kobiet dojrzałych". Wszystkie zainteresowane spotkaniem panie (oczywiście panowie również) powinni przyjść na godz. 17.00 do Sali widowiskowej emgok-u (ul. Młyńska 14).

Kolejną atrakcją Miesiąca Kobiet będzie Koncert Domowe Melodie, który zagra w Strumieniu 21 marca o godz. 19.00. Domowe Melodie to polski zespół wykonujący muzykę alternatywną w składzie Justyna "Jucho" Chowaniak - pomysłodawczyni, autorka tekstów, kompozytorka, wokalistka i pianistka oraz Staszek Czyżewski (kontrabas, akordeon) i Kuba Dykiert (perkusja, gitara).

Ich utwór "Grażka" pochodzący z debiutanckiej płyty zadebiutował na 2. miejscu Listy Przebojów Programu 3 Polskiego Radia, by w następnym tygodniu wspiąć się na szczyt notowania. W 2012 zespół własnym sumptem wydał debiutancki album. Ręcznie robione okładki z odciskiem po kubku z kawą zdobyły wyróżnienie w plebiscycie Cover Awarts 2013.

Posłuchaj:

Bilety:
w przedsprzedaży od 16.02 – 25 zł
w dniu koncertu - 30 zł

To jeszcze nie koniec! W ostatnią sobotę miesiąca (28.03.2015) na wszystkich łasuchów czeka Wielkanocny stół, czyli Prezentacja i degustacja wspaniałych potraw przygotowanych przez KGW z Gminy Strumień. Od godziny 17.00 na sali OSP w Bąkowie czekać będą na Was same smakołyki. Wstępna degustację jest bezpłatny. W trakcie imprezy około godziny 18.30 pokaz carvingu – rzeźbienie w owocach i warzywach.

Uwaga Konkurs!
Mamy dla Was podwójny bilet na koncert zespołu Domowe Melodie. Aby go zdobyć, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Która piosenka Domowych Melodii podoba Ci się najbardziej i dlaczego? Na odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy do 16 marca na maila konkurs@ox.pl. Rozwiązanie 18 marca w tej wiadomości.

Konkurs zakończony!

Podwójny bilet na Proste Melodie wędruje do Uzytkownika toic69. Gratulujemy! Bilet do odbioru w strumieńskim EMGOK-u.

 

Pozostałe nadchodzące imprezy z regionu znajdziecie tutaj:vdka

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: