Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Chcesz zobaczyć Marcina Dańca?

Lubisz kabarety? Jesteś fanem Marcina Dańca? Już 25.10 na sali gimnastycznej w gimnazjum w Goleszowie wystąpi Kabaret Marcina Dańca. Mamy dla Was dwa bilety!

Marcin Daniec to jeden z najpopularniejszych satyryków w Polsce. Swoimi występami uświetniał zarówno scenę Polską, jak i zagraniczną. Jest także laureatem licznych nagród. W 1993 roku odebrał „Karolinkę” za debiut na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, podczas jubileuszowego, 50-go Festiwalu Piosenki w Opolu otrzymał nagrodę „Ikona Festiwalu”, jest także posiadaczem 4 Telekamer oraz 5 „Błękitnych Meloników Charliego”. Jest głównym wykonawcą programów „Meeting Kabaretowy” oraz „Marzenia Marcina Dańca”. Występy Marcina Dańca bawią pokolenia, sympatia niewątpliwie przekłada się na frekwencje na jego występach.

Satyryk wystąpi 25.10.2015 w gimnazjum w Goleszowie o godzinie 17.00, bilety w cenie 30 złotych, dostępne w Gminnym Ośrodku Kultury.


UWAGA KONKURS!!

Mamy dla Was do wygrania dwa pojedyncze bilety na Kabaret Marcina Dańca. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku Marcin Daniec został uznany „Satyrykiem Wszechczasów”? Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@ox.pl, podając swoje imię, nazwisko oraz nick z Portalu OX.PL. Wygrywają dwie pierwsze odpowiedzi.

Konkurs zakończony!

Bilet na występ Marcina Dańca zdobywa: agafit1 oraz nartszus. Bilety są do odbioru w Gminnym Ośrodku Kultury po podaniu imienia i nazwiska.

 

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: MP

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-10-15 16:20:52
as355: W 2003 roku Marcinek D został uznany,, Satyrykiem Wszech czasów ,,
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: