Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyński Park Jam z Jeru the Damaja!

29 czerwca 2014 roku, Park Pod Wałką w Cieszynie stanie się prawdziwą mekką Hip Hopu, podobnie jak w latach '70 Cedar Park czy Bronx River Park, gdzie miały miejsce pierwsze imprezy Hip Hopowe.

To będzie wyjątkowa impreza: - Nie będzie to kolejny festiwal z wielką sceną, oślepiającymi reflektorami, wydzielonymi sektorami i sztywnymi zasadami ... Tutaj każdy robi co chce, kiedy chce i jak chce! - mówią organizatorzy: - Breakdance, Graffiti, Freestyle, DJ-ing, Wykłady, Koncerty Hip-Hop: JWP, BEZ CENZURY, MAŁPA, QUEBONAFIDE, SZTIGAR BONKO i wielu innych.

W Programie

Koncerty Hip-hop - Pięciu Headlinerów!
Graffiti Jam - Wholepark
Breakdance JAM
Grill Party
Pole Namiotowe FREE
Chillout!
Peace, Love & Unity!

Dodatkową atrakcją będzie obecność Jeru the Damaja z Brooklynu: - Jeru the Damaja od początku swojej kariery był mocno związany z grupą Gang Starr. "I'm The Man" to kawałek w którym Jeru zadebiutował gościnnie na płycie Gang Starr "Daily Operation" i stał się niekwestionowanym faworytem w Nowym Jorku. Docenili go także sami członkowie zespołu Guru (rapper) i DJ Premier, wpuszczając go jako pierwszego do rodziny Gangstarr Fundation. Jeru należał również do legendarnego składu Crooklyn Dodgers powołanego na potrzeby sound track'u do filmu Spike'a Lee "Clockers" (obok JERU do składu należeli również: Masta Ace, O.C. czy Buckshot). Twórczość Jeru można zaklasyfikować do świadomego rapu - jego teksty są przepełnione przekazem, wiedzą i pozytywnymi wartościami - mówi Sławek Ostruszka z BIG idea, organizatora imprezy.

Więcej informacji na: www.parkjam.pl 

Uwaga Konkurs!
Mamy dla Was dwa bilety na imprezę! Otrzymają je dwie osoby, które najszybciej poprawnie odpowiedzą (pod artykułem) na pytanie: w jakiej kopalni pracował SZTIGAR BONKO, jeden z wykonawców cieszyńskiego Park Jamu?

 

Konkurs zakończony!

Wygrywa wudoka i gepik. Bilety do odbioru przed imprezą u organizatora.

 

(red.)

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: