Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyńskie Kanapki po przeprowadzce

Zakład garmażeryjny produkujący Cieszyńskie Kanapki ma nową siedzibę. To nie koniec nowości - w ofercie ''Społem'' w Cieszynie pojawiła się nowa kanapka - z pastą jajeczną.

Cieszyńskimi Kanapkami zajadamy się od lat. Wielu z nas nie wyobraża sobie kończącej karnawał „śledziówki” bez kultowej kanapki śledziowej. Co roku w dniu kończącym karnawał ustawiają się po nią kolejki. Zapewne nie inaczej będzie 13 lutego, więc warto wybrać się do najbliższego sklepu oferującego Cieszyńskie KanapkiW tym roku, oprócz najbardziej znanej i lubianej kanapki śledziowej oraz mających swoje rzesze fanów kanapek z sałatką jarzynową, sałatką śledziową i z szynką, pojawiła się zupełnie nowa kanapka – z pastą jajeczną. Czy ta kanapka zostanie Twoją ulubioną? To musisz sprawdzić sam!

”Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Konsum Robotniczy" w Cieszynie zmienia się dla nas jeszcze bardziej. Nowa siedziba zakładu garmażeryjnego, w którym powstają Cieszyńskie Kanapki, to miejsce, gdzie królują nowoczesne technologie gastronomiczne. Profesjonalne wyposażenie najwyższej jakości ułatwia pracę zakładu. Adres budynku, w którym od niedawna produkowane są kanapki, pozostanie jednak na razie tajemnicą. Może Wy pomożecie nam ją rozwiązać?

Uwaga konkurs!

Wiesz, gdzie znajduje się nowy budynek zakładu garmażeryjnego „Społem” w Cieszynie? Wyślij dokładny adres na mail: konkurs@ox.pl (ulicę i numer budynku). W treści wiadomości e-mail koniecznie podaj dane kontaktowe: nr telefonu oraz imię. W tytule wiadomości napisz: Cieszyńskie Kanapki. Trzy pierwsze osoby, które podadzą prawidłowy adres nowego zakładu produkcyjnego wygrywają bon na 10 kanapek! Bon odebrać będzie można w sekretariacie  „Społem” na Rynku 17 w Cieszynie.

W odniesieniu do konkursu obowiązuje Ogólny regulamin konkursów - sprawdź jego treść

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: