Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Czas spalić kalorie! - Wygraj wejściówkę na Maraton Zumby

Nadchodzi lato, a więc czas wakacji, plażowania i wypoczynku. Jeszcze nie masz pomysłu jak spalić zbędne kalorie i wyrzeźbić swoje ciało? Świetną propozycją, która łączy wyśmienitą zabawę taneczną z wysiłkiem fizycznym jest Zumba Fitness. 16 czerwca w godzinach 10.00 - 13.00 na stadionie przy Alei Łyska odbędzie się Maraton Zumby. Mamy dla Was 10 wejściówek!

Podczas trwającego Święta Trzech Braci na stadionie przy Alei Łyska odbędzie się Maraton Zumby promowany hasłem „Spalamy kalorie do bikini”.

Zumba trafiła do Polski w 2010 roku. Wówczas to właśnie przeprowadzono pierwsze w kraju szkolenia i wdrożono program taneczno – fitnesowy. Od tego momentu szał Zumby ogarnął wszystkich, także na terenie naszego powiatu. I Ty zostań Zumbomaniakiem!

Zajęcia odbędą się pod okiem licencjonowanych instruktorek Zumba Fitness: Joanny Leśków, Sylwii Czyż i Oli Klimek.
Wstęp na imprezą to tylko 10 złotych, a przychodząc z dzieckiem zapłacimy o 5 złotych więcej. Warto wprawić w ruch swoje ciało i spalić zbędne kalorie. Lato za pasem!

Dla chętnych Zubowiczów mamy 10 wejściówek na cieszyński maraton Zumby. Wystarczy tylko napisać czym dla Was jest Zumba? 10 najciekawszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych. W mailu prosze podać dane, nick z portalu, imię i naziwsko oraz numer telefonu.

Odpowiedzi nadsyłajcie na konkurs@ox.pl do 15 czerwca.  Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL jest patronem medialnym imprezy. Więc informacji na www.zumbamaraton.info
 

PLT

źródło: ox.pl
dodał: PLT

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: