Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Czekają bilety na GP

Już w najbliższy piątek i sobotę sportowe emocje na skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Malince. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.
Letnie Grand Prix w skokach narciarskich już za kilka dni. Na skoczni w Wiśle Malince rywalizować będą najlepsi skoczkowie. W piątek (2.08) odbędzie się konkurs drużynowy, natomiast dzień później kibice będą mieli okazję śledzić rywalizację indywidualną. Konkursy zostaną poprzedzone seriami treningowymi i kwalifikacjami. Te zaplanowano na czwartek. Godzina 10:00 - odprawa techniczna, 15:00 - oficjalny trening (dwie serie), 17:00 – kwalifikacje. O godzinie 19:00 wręczenie numerów startowych, odbędzie się to w amfiteatrze im. Stanisława Hadyny.
 
W piątek o godzinie 18:30 rozpocznie się seria próbna w konkursie drużynowym. Godzinę później pierwsza seria konkursowa. Bezpośrednio po konkursie odbędzie się ceremonia dekoracji zwycięzców.
 
W sobotę na skoczni odbędzie się konkurs indywidualny. Godziny rozpoczęcia konkursu takie jak w piątek, czyli 18.30 seria próbna. 19.30 I seria skoków a później ceremonia dekoracji.
 
 
Wśród ośmiu Czytelników Portalu Śląska Cieszyńskiego, którzy jako pierwsi przyślą wiadomość na naszą skrzynkę emailową, rozlosujemy bilety na to wydarzenie.
 
Wystarczy wysłać wiadomość o temacie GRAND PRIX na adres konkurs@ox.pl .
 
W treści proszę podać swoje dane (imię i nazwisko) nick z klubu OX, adres oraz telefon kontaktowy.
 
Zwycięzców poinformujemy droga elektroniczną. Bilety będzie do odbioru w dniu zawodów w Hotelu Geovita (os. Bajcary 14) w Wiśle.
 
Jan Bacza
 
Konkurs zakończony!
Bilety na konkurs indywidualny  otrzymują osoby z nickami: gellwetka, Anusia8888,  laptop19a, kotarz438, sonix0202, Paprotka 154
Bilety na konkurs drużynowy otrzymują osoby z nickami: kml, Kreweta62.
Gratulujemy
źródło: OX.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: