Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Czterech Jeźdźców Apopaklipsy

''Czterech Jeźdźców Apopaklipsy'' to nowy program znanego i lubianego kabaretu Łowcy.B. Już w najbliższą niedzielę - 1 października wystąpią w Strumieniu!

Łowcy B. wystąpią 1go października na sali widowiskowej emgok-u w Strumieniu przy ulicy Młyńskiej 14. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w biurze emgok oraz na portalach Kupbilecik.pl i Biletyna.pl.

4 Jeźdźców Apoklaplipsy kolejny, najnowszy program kabaretu Łowcy.B

Dlaczego kolejny?
Bo wcześniej mieliśmy inne, wcześniejsze. Od 2015 r., kiedy to kabaret postanowił działać we czwórkę to już nasz trzeci program.

Dlaczego najnowszy?
Bo wszystkie pozostałe są starsze.

Spektakl Łowców to nie tylko kabaret. To prawdziwe show, gdzie istotną rolę odgrywa światło, muzyka i emocje. Staramy się, żeby nasze skecze, prócz solidnej dawki śmiechu, były o czymś. Niektóre zjawiska wyśmiewamy, niektóre podkreślamy, a niektóre nas po prostu bawią. Marzy nam się, żeby każdy skecz był zaproszeniem do wspólnej przejażdżki. Opowieścią o ludzkich zachowaniach, o decyzjach, które podejmujemy w sytuacjach ekstremalnych, o skutkach tych decyzji.

Cała opowieść, jak na Łowców przystało, mocno abstrakcyjna więc przygotujcie się, na przejażdżkę bez trzymanki (lub nawet bez kierownicy!) Jesteśmy dumni z tego programu, uważamy, że wykorzystaliśmy w nim cały nasz potencjał, który mamy w sobie. Uważamy się za świadomych, dojrzałych wariatów i nie zawahamy się wszystkich naszych atutów użyć na Was!

Zobacz, czym zastąpiliśmy sweterki, jakie zespoły muzyczne nas inspirują, czy udało nam się wyjść z escape roomu, jakie mamy pomysły na biznes, czy wysłanie paczki to prosta sprawa i gdzie król chodzi piechotą.

Zapraszamy na nasz spektakl „4 Jeźdźców Apoklaplipsy”!

Dlaczego zapraszamy?
Bo jesteśmy dobrze wychowani.

Dlaczego apoklaplipsy?
Bo uwielbiamy czytać ze zrozumieniem :)


Zobacz Kabaret Łowcy B. w skeczu „Coaching”

 

Uwaga!
Mamy dla Was dwa podójne zaproszenia na występ Kabaretu Łowcy B. w Strumieniu! Aby zdobyć jedno z nich, jak najszybciej poprawnie odpowiedz (mailem na konkurs@ox.pl) na pytanie - jaki jest obecny skład kabaretu Łowcy B.? Prócz odpowiedzi prosimy o podanie imienia i nazwiska. Wygrywają dwie najszybsze poprawne odpowiedzi. Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani mailowo.

Konkurs zakończony! Dziękujemy za udział w konkursie. Zwycięzców o wygranej poinformowaliśmy mailowo.

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: