Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Disco rozpala każdego górala. Festiwal disco polo w Wiśle

Disco rozpala każdego górala- to impreza muzyczna, podczas której w Wiśle zagrają największe gwiazdy polskiej muzyki tanecznej. Festiwal disco polo odbędzie się w wiślańskim amfiteatrze już 5 czerwca! Mamy bilety!

Można nie lubić tego typu muzyki, ale jedno trzeba przyznać – w rytm disco polo tańczył każdy z nas przynajmniej raz w życiu. Proste słowa, zapadające w pamięć proste rymy, rytmiczna muzyka i nogi same rwą się do tańca. Nic dziwnego, że disco polo jest uniwersalne i spaja zarówno starsze, jak i młodsze pokolenia.

Wraz z początkiem czerwca Wisła stanie się powiatowym centrum disco – 5 czerwca br. W wiślańskim amfiteatrze wystąpią BACIARY, VOYAGER i LATIJA. Bilety w cenie: 30 zł do nabycia w Wiślańskim Centrum Kultury (Pl. B. Hoffa 3, tel. 338553447).

Baciary to zespół grający pop folk i disco polo założony w2001 roku przez braci Andrzeja i Janusza Body. Posłuchaj piosenki „Kukułecka”

 

VOYAGER to z kolei grupa muzyczna założona przez trzech muzyków - Mariusza Cierpikowskiego, Adama Wasielewskiego i Adama Miłka – w 1991. Od czasu powstania zespół wydał 10 albumów. jednym z największych hitów grupy była piosenka sławiąca urodę i wdzięk polskich pań: „Polskie dziewczyny”. Posłuchaj:

 

La Tija, kiedyś znana jako Tia Maria założona została w 1995 roku przez panią - liderką i wokalistką zespołu jest Agnieszka Andrzejewska. Niewątpliwym przebojem grupy był wakacyjny przebój "Słoneczne reggae". 

Uwaga Konkurs! Mamy dla Was 5 podwójnych wejściówek na wiślański festiwal disco polo! Bilety potrzyma 5 osób, które napiszą nam, za co kochają disco polo. Wybierzemy najciekawsze odpowiedzi. W mailu na adres konkurs@ox.pl prócz odpowiedzi proszę podać swoje imię i nazwisko oraz login. Konkurs trwa do 27 maja br.

Konkurs zakończony!

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi! Postanowiliśmy nagrodzić: abcd81, Krop, madzia29911, alf108, anuss1777
 

PS: Na przyszłość - przypominamy wszystkim, że jeśli odpowiedź nie zawiera wymaganych danych, nie może być brana pod uwagę...


vdka

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-05-19 20:03:46
iwona-piwowarczyk: za co kocham disco polo? za muzyke i za solo. Z disco można zrobić wszystko, bo czy piątek czy niedziela disco polo rozwesela.Bawi starych bawi młodych,cieszy chorych cieszy zdrowych.Cieszą słowa cieszy rytm, cieszy wszystko byleś żył. A ja kocham disco polo, nawet kiedy nogi bolą, bo muzyka ta, jest jak balsam tra la la<br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: