Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Długi weekend w Wiśle

Już za tydzień kolejny długi weekend przed nami. Sporo w tym czasie będzie działo się w beskidzkich miejscowościach. Dzisiaj zaglądamy do Wisły. Czytajcie dalej, możecie wygrać bilety na Dżem!

Aż dziesięć dni zabaw, imprez i koncertów. Od piątku 27 kwietnia do 6 maja w Beskidach wiele będzie się działo. Zabawa na świeżym powietrzu, dużo muzyki i pikniki rodzinne – zachęca Marlena Fizek z Wiślańskiego Centrum Kultury. W najbliższy piątek (27 kwietnia) w Wiśle startuje zawodowy Turniej Tenisa Ziemnego Wisła Ustroń Cup 2018 (korty tenisowe w centrum Wisły)

W sobotę można skorzystać z akcji PTTK – o godzinie 8.30 wyrusza wyprawa w cyklu akcji "Przewodnik czeka" 28 kwietnia będzie to trasa na Baranią Górę, w niedzielę 29 kwietnia Trzy Kopce Wiślańskie.
Pierwsze z zapowiadanych wydarzeń muzycznych to koncert „Swingowa wiosna” – Tarnogórski Big Band (Amfiteatr im. Stanisława Hadyny) początek godzina 17.00. później zabawa na binie – czyli wiślański parkiet pod gwiazdami. Tam zabawa od 19.00.

Niedzielny poranek (od 9.00) to III Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Źródeł Wisły (sala gimnastyczna im. Wiślańskich Olimpijczyków). Po południu od 14.00 „Kolorowe nutki” - czyli piknik rodzinny na Placu B. Hoffa
1 maja, czyli wtorek, to kolejne wyjście w góry. Akcja 'Przewodnik czeka' tym razem przejście z Czantorii na Stożek. Zbiórka o godzinie 9.00 na na pl. Hoffa. Szczegóły tej akcji i kalendarz pod TYM linkiem.
Po południu od godziny 15:00 – Symultana Szachowa (Park Kopczyńskiego – Plenerowa Szachownica).

Wieczorem kolejne wydarzenie muzyczne. Przed publicznością w amfiteatrze zaprezentuje się Zespół Dżem. To wydarzenie jest biletowane. Ceny biletów w przedsprzedaży 60 zł, w dniu imprezy 80 zł. Jako support w amfiteatrze wystąpi zespół Korek. Bilety do nabycia w Wiślańskim Centrum Kultury.

POSŁUCHAJ

Czwartek trzeciego maja to kolejne wyjście z przewodnikiem. Tym razem będzie to trasa na Kozińce, zbiórka na pl. Hoffa, godzina 9.15. W południe zaplanowano obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja - Pomnik Poległym i Walczącym o Polskość i Wolność Ojczyzny. Na godzinę 15 w amfiteatrze zaplanowano koncert „Muzyczna droga do Niepodległości” w wykonaniu Koncertowej Orkiestry Dętej „Power of Winds”
Sobota 5 maja w południe Majowy Marsz Nordic Walking (Plac B.Hoffa) a wieczorem od 18-tej kolejna muzyczna zabawa na „Binie” - Park Kopczyńskiego


UWAGA KONKURS
Dla czytelników OX.pl mamy dwa bilety na koncert zespołu Dżem. Otrzymają go osoby, które jako pierwsze napiszą do nas e-maila na adres konkurs@ox.pl. Podajcie koniecznie swoje dane (czyli imię i nazwisko oraz adres) oraz numer kontaktowy.


JB

źródło: ox.pl/mat.prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: