Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dodaj walentynkę i wygraj nagrody!

Już wkrótce Walentynki. Święto Zakochanych to pora na wyznania miłości, ale nie tylko. Można składać życzenia przyjaciółce, koledze, wszystkim, na których nam zależy. Dodając walentynkę w naszym serwisie walentynki.ox.pl masz szansę, że trafi ona na stronę główną, a dodatkowo możesz wygrać nagrody!

W serwisie walentynki.ox.pl można dodać życzenia i wyznania, można zagłosować też na te, które najbardziej się nam podobają. Jeden użytkownik może zagłosować tylko raz, więc uważnie wybierzcie te, które Waszym zdaniem są najpiękniejsze (przycisk do głosowania jest widoczny po zalogowaniu się do serwisu). 5 życzeń, które zbiorą najwięcej Waszych głosów, zostanie wyemitowanych na stronie głównej OX.PL!

Co więcej wszyscy składający życzenia będą mieli okazję wygrać ciekawe nagrody! Do naszej zabawy dołączyła Pani Ewa Zawada, menadżer Avon, która ufundowała 5 zestawów kosmetyków o wartości 100 zł każdy.

10 biletów na basen przekazał również Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Aż 10 osób dodatkowo ma zatem szansę na wygranie ciekawych nagród!
Nagrody zostaną przyznane przez redakcję 10 autorom najciekawszych czy najbardziej chwytających za serce życzeń. (5 osób otrzyma zestaw Avon z biletem na basen i smyczą ox.pl oraz 5 osób otrzyma po bilecie na basen wraz ze smyczą ox.pl). Udział w konkursie o nagrody dodatkowe biorą wszystkie życzenia zamieszczone do 13 lutego, do godz. 11.00 (o 12.00 dnia 13 lutego ogłoszenie wyników). W konkursie głównym (o wyświetlenie życzeń na ox.pl w Walentynki) biora uwdział zgłoszenia dodane do 23:59 12 lutego.

10 pierwszych osób, które dodały życzenia może już teraz w siedzibie redakcji (Skoczów, ul. Wałowa 3) odebrać smycze firmowe ox.pl [Pisalismy: Wyznaj uczucia na OX.PL!]


vdka

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: