Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Domagała dla Was

Już w najbliższą niedzielę w cieszyńskim teatrze wystąpi Paweł Domagała. Dla Was czekają cztery bilety!

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu. "Opowiem Ci o mnie" to długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały. Album, według zapowiedzi, będzie bardzo intymny, osobisty, niepozbawiony jednak świeżych popowych melodii. O brzmienie i aranżację zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również współautorem muzyki.

Teksty piosenek Pawła są bardzo osobiste, ale jednocześnie proste w przekazie - oprócz miłości Domagała porusza również takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny. Jeśli chodzi o brzmienie i charakter muzyki - wbrew temu, co można by zakładać - nie jest to piosenka aktorska. Więcej można tu odnaleźć dźwięków pokrewnych twórczości Johna Mayera, Dave Matthews Band czy Mamford and Sons. Publiczność miała okazję już zapoznać się z pierwszym teledyskiem i singlem z płyty - "Jestem tego wart" Obecnie do sieci trafił drugi singiel Pawła Domagały - "Gdybyś była" Płyta ukazała się na rynku 18 listopada 2016 r. i już w pierwszym tygodniu znalazła się w czołówce najlepiej sprzedających się płyt.

Paweł Domagała -  Koncert „Opowiem Ci o mnie”  26.11.17 godz. 17:00. Teatr im. Adama Mickiewicza w Cieszynie.

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na ten kocnert. Otrzymają je dwie osoby, które jako pierwsze napiszą do naszej redakcji na adres konkurs@ox.pl. W mejlu koniecznie wpiszcie tytuł - DOMAGAŁA - a w treści dane kontaktowe. Życzymy powodzenia!

 

Konkurs zakończony, podwójne bilety zdobyły Panie Joanna i Klaudia. Gratulujemy!

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: