- -
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dzień Kobiet z kabaretem

Kolejne bilety dla Czytelników Portalu OX.pl. Tym razem mamy dla Was bilety na Kabaret Neo-Nówka, który 8 marca wystąpi w cieszyńskim teatrze.

"Pielgrzymka do miejsc śmiesznych" - to tytuł najnowszego program Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie powinno. W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy.

Spoiwem spektaklu są przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur.

Nie zabraknie również, do czego Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić, autorskich piosenek i muzyki na żywo. O warstwę muzyczną zadba koncertujący z kabaretem od czterech lat zespół Żarówki. To po prostu trzeba zobaczyć.

Zobaczyć będzie można już 8 marca, w Dzień Kobiet o godzinie 19.00 w cieszyńskim teatrze.

Dla Was mamy podwójne zaproszenie na ten spektakl. Bilet otrzyma pierwsza osoba, która napisze do nas e-maila na adres konkurs@ox.pl. W tytule prosimy wpisać 'neonówka' a w treści podać dane kontaktowe oraz login z klubu ox.pl

Bilety otrzymuje użytkownik posługujący się nickiem 'syroma'. Gratulujemy!

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: