Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Etniczne klimaty w Topoleju- Koncert Harevis

Już 2 października w Goleszowie w Etno Chacie Topolej dla wszystkich miłośników etnicznych, niekonwencjonalnych, a zarazem instrumentalnych brzmień zagra multiinstrumentalista Tomasz Czyba, szerzej znany jako Harevis. Mamy dla Was bilety!

Harevis (Tomasz Czyba) jest pasjonatą etnicznych klimatów muzycznych, podróżnikiem i multiinstrumentalistą. Jego występy to połączenie koncertu z przedstawieniem, a inspiracjami sięga tradycyjnych kultur świata, a także w zmysłowy sposób przybliża mądrość i kulturę pierwotnych ludów Ziemi. Z jednej strony jego muzyka jest enigmatyczna, kojąca i skłaniająca do refleksji, z drugiej radosna. Tomasz Czyba w swojej twórczości wykorzystuje również efekt zapętlania dźwięku (tzw. looping), tworząc utwory na bieżąco, co sprawia wrażenie grania z całym zespołem muzyków.

Muzyk korzysta także z szeregu etnicznych instrumentów, m.in.: fletów indiańskich, duduku, fletu egipskiego, dud czy bębna obręczowego. Dodatkowo, występ uzupełnia śpiewem i ciekawą narracją. Harevis wystąpi 2.10.2015 w Goleszowie w Etno Chacie Topolej o godzinie 19.00. Koncert połączony będzie z prelekcją dotyczącą symboli i ciekawostek związanych z jego podróżami po świecie.

UWAGA KONKURS!

Mamy dla Was do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert Harevis. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się płyta wydana przez Harevisa w 2013 roku? Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@ox.pl, podając także swoje imię, nazwisko, nick z portalu oraz numer telefonu.

 

Konkurs zakończony:

wejściówki otrzymuje Altania

 

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: MP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: