Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Festiwal dla podróżników

Pokazy filmowe, koncerty, warsztaty. Szykujcie się na II edycję Festiwalu Filmowego ETNOCAMERA 2015, który rozpoczyna się 19 listopada br. w Etno Chacie Topolej. Mamy bilety!

Pasjonują Was podróże, dalekie miejsca, jak Maroko, indonezja, Indie czy Tjlandia, Nepal? A może zawsze chcieliście pojechać na Sri Lankę czy na Kubę? Filmy prezentujące wymienione kraje i wiele więcej miejsc na świecie poznacie dzięki festiwalowi ETNOCAMERA. W golszowskiej Etno Chacie Topolej 19 listopada rusza niezwykły festiwal filmowy.

- Festival będzie obfitował w wiele ciekawych projekcji filmowych oraz prezentacji na temat podróży. Tegoroczną edycję FFE otworzy znany dziennikarz telewizyjny i pisarz – Jakub Porada. W czasie czterech dni trwania festiwalu odbędą się trzy koncerty, warsztaty filmowe dla dzieci prowadzone również przez Jakuba Poradę oraz warsztaty filmowo – teatralne dla dzieci pod hasłem Etno Granie na Małym Ekranie”. Co najważniejsze – każdego dnia wieczorem zapraszamy na After Party z muzyką filmową. Projekcje w czasie czterech dni festivalu, after party oraz warsztaty są bezpłatne – zachęcają właściciele Topoleja, Aneta i Grzegorz Pońc.

Program imprezy (pdf)

Uwaga konkurs!
Mamy dla Was dwa podwójne bilety na koncerty Balkanscream (19.11.2015) i Kidoń & Jazzy Boys (20.11.2015). Aby je zdobyć należy odpowiedzieć na pytanie:
a) Balkanscream – jak nazywa się album zespołu, który niedługo ma trafić na rynek?
b) Kidoń & Jazzy Boys – Karolina Kidoń pojawiła się „Bitwie na głosy”. W którym to było roku?

Dla pierwszych osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie mamy po podwójnym bilecie. Odpowiedzi proszę wysyłać wraz z imieniem i nazwiskiem na adres konkurs@ox.pl.

Konkurs zakończony. Zwycięzcy o wygranej zostali poinformowani mailowo.


red.

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: