Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Film o Papieżu (wygraj bilet)

Mamy dla Was podwójną wejściówkę na niezwykły pełnometrażowy dokument poświęcony polskiemu Papieżowi. Fundatorem biletów na film „Jan Paweł II. Szukałem Was...” jest cieszyńskie Kino Piast.

„Jan Paweł II. Szukałem Was...” to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Obraz był realizowany przez cztery lata w 13 krajach na czterech kontynentach. Znalazły się w nim unikalne archiwalne materiały z Janem Pawłem II oraz wypowiedzi największych autorytetów współczesnego świata.

- „Jan Paweł II. Szukałem Was...” nie jest ani biografią, ani kolejną kronikarską opowieścią zachowaną w stylistyce reportażu telewizyjnego, lecz dynamicznym, nowoczesnym filmem posiadającym wszelkie walory artystyczne, na jakie czeka współczesny widz. Obraz został zrealizowany w technice HD, a dźwięk zgrany w systemie dolby Digital 5.1, co sprawi, że widzowie będą mogli w pełni delektować się muzyką – twierdzi wybitny kompozytor Michał Lorenc, w filmie odpowiedzialny za muzykę.

Film już od 25 marca można oglądać w cieszyńskim Kinie Piast. Mamy niespodziankę dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć tego dzieła. Jest nim jedno podwójne zaproszenie na ten film. Wystarczy, że w komentarzach pod tą wiadomością napiszecie – dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać ten bilet. Na Wasze wpisy czekamy do czwartku (31 marca) do godziny 16:00.

ROZWIĄZANIE KONKURSU


(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: