Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Głosuj na najlepsze zdjęcie

Zakończył się pierwszy etap konkursu ''Zakochani Pod Tułem 3''. Już dzisiaj możecie głosować na jedno z czterdziestu czterech zdjęć wybranych przez komisję konkursową. Za oddanie głosu każdy z głosujących otrzyma rabat na niedzielny obiad w restauracji Pod Tułem.

Zakończył się czas zbierania zgłoszeń w trzeciej edycji konkursu „Zakochani Pod Tułem 3”. Otrzymaliśmy mnóstwo zgłoszeń, a wczoraj spośród nich wszystkich komisja konkursowa wskazała czterdzieści cztery najlepsze. 

- To niesamowite jak wiele uczuć można pokazać na jednej fotografii - mówi Barbara Musioł-Mironowicz, właścicielka restauracji Pod Tułem. - Wybierając zdjęcia do II etapu konkursu braliśmy pod uwagę nie tylko fajny pomysł na fotkę z ukochaną osobą, ale też uczucia, które wprost emanowały z niektórych fotografii. W codziennym życiu często, przez zabieganie i natłok obowiązków, zapominamy o drugiej osobie. Wasze zdjęcia udowodniły, że bardzo się kochacie. Pozazdrościć takiej miłości! - dodaje właścicielka. 

Od dzisiaj na stronie konkursowej działa system oddawania głosów. Zagłosować może każdy – wystarczy do tego adres e-mail. 

Aby oddać głos wystarczy kliknąć „Głosuj” pod zdjęciem, które podoba nam się najbardziej, a następnie wprowadzić swój adres e-mail. Z jednego adresu e-mail zagłosować można tylko jeden raz. 

Dla wszystkich głosujących restauracja Pod Tułem przygotowała niespodziankę – rabat wysokości 20% na danie główne w restauracji Pod Tułem. 

Głosować można od dzisiaj (05.02) do 11 lutego 2015 roku. Rabat zostanie dostarczony na adres e-mail podany podczas głosowania. 

Przypominamy, że w konkursie „Zakochani Pod Tułem 3” czterdziestu czterech uczestników, zakwalifikowanych w I etapie konkursu walczy o nagrody, którymi są:  

7 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób w Restauracji Pod Tułem w pakiecie z noclegiem i śniadaniem

13 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób w Restauracji Pod Tułem 

 

Kolacja odbędzie się w Walentynki, 14 lutego 2015 r. o godzinie 18:00 w Restauracji Pod Tułem w Cisownicy przy ul. Turystycznej 17. 

Oto, jak prezentuje się menu na walentynkową kolację

DLA NIEJ:

- romantyczna kanapeczka

- krem z brokułów

- pierś z kurczaka z brzoskwinią

- panacotta

DLA NIEGO:

- romantyczna kanapeczka

- krem z pomidorów

- schab po cygańsku

- lody californijskie

A także wino i romantyczna atmosfera!

Romantyczne chwile spędzone w restauracji Pod Tułem uwieczni profesjonalny fotograf, Wiesia Kuśnierz, której przykładowe realizacje zobaczyć można stronie: wiesiakusnierz.pl.


 

Restauracja Pod Tułem zaprasza do Cisownicy!

Tym, którzy jeszcze nigdy nie odwiedzili restauracji „Pod Tułem” przypominamy, że jest to wyjątkowe miejsce położone malowniczej okolicy góry Tuł w Cisownicy. W lokalu zorganizujecie wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe – zarówno te bardziej rodzinne , jak i te biznesowe . Restauracja słynie przede wszystkich z wesel, które odbywają się tu niemal codziennie, bo oferta lokalu skonstruowana jest tak, że weselnicy mogą się tu bawić nie tylko w soboty, ale także w wybrany dzień tygodnia , w święta – Wielkanocy, czy Bożego Narodzenia, czy nawet w Sylwester . Ceny weselnego menu zaczynają się już od 155 zł od osoby! Ponadto, tuż obok restauracji znajduje się góralska wiata, w której można zorganizować nie tylko wesele, ale i ślub. 

Dla przyszłych Młodych Par „Pod Tułem” przygotowało też wiele gratisów. Więcej informacji znajdziecie na stronie Restauracji www.podtulem.pl , w zakładce „Wesela”

A jeśli nie planujecie wesela, urodzin, rocznicy ani żadnej innej imprezy okolicznościowej Restauracja zaprasza na pyszny niedzielny obiad. 

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować: