Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gorąca wiadomość na wakacje

Jesteś kobietą i szukasz lekkiej wakacyjnej lektury? Mamy pomysł dla Ciebie. Co więcej naszą czytelniczą propozycję możesz wygrać w konkursie.

Do przeszłości odeszły czas, kiedy oficyna Bellona wydawała książki o tematyce militarnej. Dziś w jej wydawniczej ofercie jest literatura popularna. I to nie byle jaka! Właśnie ukazała się książka „Gorąca wiadomość” Fern Michaels.

Autorka bestsellerowych serii powieściowych, Fern Michaels, w swoim nowym kilkutomowym cyklu zatytułowanym „Matki chrzestne” z humorem i werwą przedstawia przygody czterech energicznych i zaradnych pań - przyjaciółek z dawnych lat. Choć nie są już najmłodsze, tryskają zapałem i pomysłami, gdy trzeba ratować kogoś z opresji, rozwikłać groźną zagadkę albo po prostu dobrze się bawić. Choć nie widziały się od dawna i różnie ułożyły się ich losy, spotykają się po latach na wezwanie jednej z nich, Teresy, która szuka ich towarzystwa i rady, by pomóc swojej córce. Jednocześnie wywraca przy tym ich dotychczasowe życie do góry nogami, gdyż odtąd wkraczają w świat sensacji, intryg i wielkich pieniędzy, hollywoodzkich sław i kryminalnych zagadek... i nic nie daje formalnej gwarancji, iż spotka się je na swojej drodze.

Fern Michaels sprzedała już 75 milionów egzemplarzy swoich książek.

Mamy dla Was dwa egzemplarze książki „Gorąca wiadomość”, która jest pierwszym tomem cyklu. Jak je zdobyć? W komentarzach pod tą wiadomością przekonajcie nas, że książka powinna trafić do Was. Na Wasze wpisy czekamy do 6 sierpnia (do godziny 12:00). Oczywiście o książkę mogą walczyć nie tylko nasze Czytelniczki, ale i Czytelnicy. Powodzenia.

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: