Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gorący towar i nie tylko! Urodzinowy konkurs nr 22

Widzieliście już nową rolę Johnny'ego Deppa w ''Jeźdźcu znikąd''? Albo zabójczo komiczny duet Sandry Bullock i Melissy McCarthy w komedii kryminalnej ''Goracy towar''? Nie? No jasne! To premiery! Ale macie szansę na seanse w Kinie Helios w Bielsku-Białej - już teraz rusza konkurs!

Prócz dwóch premier wymienionych powyżej, w bielskim kinie można zobaczyć obecnie m.in. animacje dla dzieci "Minionki rozrabiają" i Uniwersytet potworny (oba tytuły również 3D), apokaliptyczne science-fiction w klimacie zombistycznych horrorów z Bradem Pittem "World War Z" (również 3 D). Dla tych, co lubią się śmiać, genialny pojedynek aktorski w wykonaniu Diane Keaton i Roberta De Niro w filmie "Wielkie Wesele". Jeśli kogoś zaś pociągają zagadki magików - sensacyjny thriller "Iluzja" o spektakularnym przekręcie grupy najzdolniejszych iluzjonistów.

Na te filmy możecie kupić już bilet na  stronie bielskiego Heliosa TUTAJ


Uwaga konkurs!

Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 22


Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz, jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ

W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was kolejne 25 biletów do Kina Helios w Bielsku-Białej! Aby zdobyć jeden z nich, w komentarzach do niniejszego artykułu, udzielcie odpowiedzi na pytanie:  Premierę jakiego filmu będzie można zobaczyć w Kinie Helios w Bielsku-Białej w dzień urodzinowej imprezy OX.PL?

Bilety wygrywa 25 osób, które jako pierwsze odpowiedzą poprawnie na pytanie! Jeden użytkownik może odpowiadać tylko raz!

 

Konkurs zakończony!

Najszybciej poprawnie odpowiedzieli:


Ko-Tusia
jacekgtx
szii
ines
tomi71
vocal
teri78
Andrzelito
wierzbina
gab2588

pancim85
Gulasz1
Klaudiamm
monisia1635
dan6519
dominator
fishbone
Szprocia
degu
patp1

MrWesterSyl
Dezerter
nati2707
alinek
bantulok

Gratulujemy!

Uwaga! Wszystkich zwycięzców obowiązkowo prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 24 lipca br. (środa) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Helios2". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.

Świętują z nami:

 


 

(red.)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: