Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Historia pewnej dziewczyny (konkurs)

Pamiętacie Bridget Jones? Szaloną, bezpośrednią i zakompleksioną trzydziestolatkę, która pomimo swego kłopotliwego charakterku, wiodła dość burzliwe życie miłosne? Jeśli tak, to poznajcie Tess jej współczesną odpowiedniczkę. Stworzona przez Lindsey Kelk 'Historia pewnej dziewczyny' ma szanse podbić serca czytelniczek lubujących się w zwariowanych perypetiach kobiet, które być może nie do końca wiedzą czego chcą, ale chcą tego bardzo mocno...

- Tess Brookes ma wszystko, na czym jej zależy! Fantastyczną pracę i nadzieję na rozwój kariery, dla której wiele poświęciła, przyjaciół i pomysł na swoje życie. Jednak jednego feralnego dnia, dnia, w którym Tess dowiaduje się, że została zrestrukturyzowana tak samo, jak stanowisko pracy, które miała objąć, wali jej się świat. Dziewczyna zostaje bez środków do życia, w mieszkaniu swojej okropnej współlokatorki, a na dodatek mężczyzna jej marzeń nie zamierza kontynuować romansu. I kiedy wydaje się jej, że przyszłość legła w gruzach wpada na pewien prosty, a zarazem genialny plan. Skoro nie udaje jej się być Tess to może na czas nieobecności swojej współlokatorki „pożyczy” sobie jej tożsamość. Z nowym imieniem dziewczyna wyrusza na wakacje swojego życia, a kłopoty podążają za nią... - z recenzji wydawnictwa ZYSK I S-KA.

 

Uwaga konkurs!

Mamy dla Was książkę „Historia pewnej dziewczyny” - w sam raz na letnie lenistwo. Aby ją zdobyć, prosimy w komentarzu pod wiadomością napisać, jakie przygody mogą czekać Tess na Hawajach? Wybierzemy najciekawszą odpowiedź. Na Wasze historie czekamy do 27 lipca br.

Konkurs zakończony!

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi. Książkę wygrywa: Gugunia. Gratulujemy!

Po odbiór książki zapraszamy do siedziby portalu (Skoczów, ul. Wałowa 3) od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00.

 


VDKA

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: